Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé

Bioquark, biotechnologická společnost se sídlem ve Spojených státech, dostala zelenou k pokusům na 20 pacientech ve stavu mozkové smrti s cílem stimulovat jejich neurony a přimět je k novému růstu a doslova je tak přivést zpět mezi živé.

eshop energie života nabízí


BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvéTato technika je nová a dosud nebyla testována, takže studie bude pravděpodobně velmi kontroverzní.

Vědci se chystají implantovat kmenové buňky do mozku pacientů a zároveň stimulovat jejich míchu speciálními nervovými technikami a infuzemi chemikálií (které již dokázaly probudit lidi z kómatu) a věří, že tak restartují a obnoví nervovou aktivitu mozku.

Výsledkem může být, že se tito lidé probudí zpět k životu.

Není mnoho důkazů o tom, že takový postup zafunguje, ačkoliv se této studie jako panelový expert bude účastnit také neurologický výzkumník a člen American Academy of Neurology, Dr. Calixto Machado.

Výkonný ředitel společnosti Bioquark Ira Pastor říká, že „Abychom mohli podstoupit takto složitou výzvu, spojujeme nástroje biologické regenerační medicíny s dalšími existujícími zdravotními prostředky, jež se obvykle využívají ke stimulaci centrálního nervového systému u pacientů s vážnými poruchami vědomí. Doufáme, že výsledky zaznamenáme v průběhu dvou až tří měsíců.“

„Ačkoliv možnost plného zotavení takovýchto pacientů není primárním cílem této první studie, je to naše dlouhodobá vize,“ dodává.

„Jde o cestu k takové možnosti.“

zdroj: https://www.minds.com/blog/view/574399558210035716

překlad: ScoreV

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*