Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé

Bioquark, biotechnologická společnost se sídlem ve Spojených státech, dostala zelenou k pokusům na 20 pacientech ve stavu mozkové smrti s cílem stimulovat jejich neurony a přimět je k novému růstu a doslova je tak přivést zpět mezi živé.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvéTato technika je nová a dosud nebyla testována, takže studie bude pravděpodobně velmi kontroverzní.

Vědci se chystají implantovat kmenové buňky do mozku pacientů a zároveň stimulovat jejich míchu speciálními nervovými technikami a infuzemi chemikálií (které již dokázaly probudit lidi z kómatu) a věří, že tak restartují a obnoví nervovou aktivitu mozku.

Výsledkem může být, že se tito lidé probudí zpět k životu.

Není mnoho důkazů o tom, že takový postup zafunguje, ačkoliv se této studie jako panelový expert bude účastnit také neurologický výzkumník a člen American Academy of Neurology, Dr. Calixto Machado.

Výkonný ředitel společnosti Bioquark Ira Pastor říká, že „Abychom mohli podstoupit takto složitou výzvu, spojujeme nástroje biologické regenerační medicíny s dalšími existujícími zdravotními prostředky, jež se obvykle využívají ke stimulaci centrálního nervového systému u pacientů s vážnými poruchami vědomí. Doufáme, že výsledky zaznamenáme v průběhu dvou až tří měsíců.“

„Ačkoliv možnost plného zotavení takovýchto pacientů není primárním cílem této první studie, je to naše dlouhodobá vize,“ dodává.

„Jde o cestu k takové možnosti.“

zdroj: https://www.minds.com/blog/view/574399558210035716

překlad: ScoreV

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*