Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé

Bioquark, biotechnologická společnost se sídlem ve Spojených státech, dostala zelenou k pokusům na 20 pacientech ve stavu mozkové smrti s cílem stimulovat jejich neurony a přimět je k novému růstu a doslova je tak přivést zpět mezi živé.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvéTato technika je nová a dosud nebyla testována, takže studie bude pravděpodobně velmi kontroverzní.

Vědci se chystají implantovat kmenové buňky do mozku pacientů a zároveň stimulovat jejich míchu speciálními nervovými technikami a infuzemi chemikálií (které již dokázaly probudit lidi z kómatu) a věří, že tak restartují a obnoví nervovou aktivitu mozku.

Výsledkem může být, že se tito lidé probudí zpět k životu.

Není mnoho důkazů o tom, že takový postup zafunguje, ačkoliv se této studie jako panelový expert bude účastnit také neurologický výzkumník a člen American Academy of Neurology, Dr. Calixto Machado.

Výkonný ředitel společnosti Bioquark Ira Pastor říká, že „Abychom mohli podstoupit takto složitou výzvu, spojujeme nástroje biologické regenerační medicíny s dalšími existujícími zdravotními prostředky, jež se obvykle využívají ke stimulaci centrálního nervového systému u pacientů s vážnými poruchami vědomí. Doufáme, že výsledky zaznamenáme v průběhu dvou až tří měsíců.“

„Ačkoliv možnost plného zotavení takovýchto pacientů není primárním cílem této první studie, je to naše dlouhodobá vize,“ dodává.

„Jde o cestu k takové možnosti.“

zdroj: https://www.minds.com/blog/view/574399558210035716

překlad: ScoreV

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé269b - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Firma dostala zelenou, aby křísila mrtvé monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*