Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023

Tento týden bude velmi těžké se motivovat, což se může projevit i na našem fyzickém zdraví. Dočkáme se povzbuzení, ale zároveň budeme nuceni přehodnotit své plány, což nás může znervózňovat. Nejlepším lékem bude radost, kterou si můžeme dovolit, jelikož si snadněji budeme uvědomovat sami sebe. Díky tomu se věci změní k lepšímu, byť každá výhra má svou cenu, kterou je nutno zaplatit.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023.
Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžeme dokonce utrpět i jistou ztrátu, ale když budeme dostatečně trpěliví, vše se v dobré obrátí.

Budeme si moci vyjít či vyjet jen tak nalehko, bez starostí. Bude nás pohánět pronikavá energie, která nám umožní mnohé doposud neznámé souvislosti pochopit, což přinese do našeho života mnohem větší stabilitu.

Počítejme ovšem s tím, že trpělivost budeme stále potřebovat, protože pro některé naše cíle ještě nedozrály správné podmínky.

Bude proto důležité, abychom se nenechali sami sebou strhnout k neuváženým krokům, přestože můžeme mít pocit, že se nic neděje.

Ale děje, jenže pod povrchem. Musíme tomu dát šanci vyklíčit.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se budeme cítit naplnění, což posílí naši odvahu a rozhodnost. I když naše vnitřní energie bude na vysoké úrovni, stále budeme ostražití a pozorní.

Úterý

I když úterý bude náročné pro naše tělo, na druhou stranu se k nám dostane informace, které nám umožní leccos pochopit a dosáhnout tak zásadního úspěchu.

Středa

Ve středu bude marné na cokoliv upozorňovat, situace může být krajně nepřehledná. Díky zvýšené hladině našeho vědomí pochopíme další část souvislostí, které nám byly doposud skryté.

Čtvrtek

Ve čtvrtek uvolněně a hodně zvesela vykročíme novou cestou. Budeme láskyplní a harmoničtí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na hněv. Abychom se mu vyhnuli, je nutné zachovat vnitřní harmonii za každou cenu. Trpělivost nade vše nám umožní vydechnout a věnovat se záležitostem, které nás naplňují.

Sobota

Sobota bude úžasným dnem, plným velkých úspěchů, radosti a harmonie.

Neděle

V neděli si proto logicky půjdeme odhodlaně za svými cíli. V druhé části dne se ovšem můžeme potýkat s nedorozuměním, marné bude naše vysvětlování.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023 269b - Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 24. do 30. dubna 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*