Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte

Výzkumníci z katedry psychologie Cambridgské univerzity se velmi přiblížili k vědeckému prokázání telepatie, tedy nelokálního přenosu myšlenek a emocí.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte.
Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mozky maminek a jejich dětí mohou ve vzájemné interakci pomocí synchronizace mozkových vln spolupracovat jako “mega-síť. Úroveň konektivity mozkových vln se mění v závislosti na maminčině emocionálním stavu. Když maminky vyjadřují více pozitivních emocí, jejich mozek bývá s mozkem jejich dítěte spojený silněji. Dítěti to může pomoci s rozvojem jeho mozku a s učením.

Tento výzkum, uveřejněný v časopise Neurolmage, použil ke čtení mozkových signálů maminek i jejich dětí při vzájemné interakci metodu zvanou duální elektroencefalografie (EEG). Přišlo se na to, že maminky a jejich děti mají sklon k synchronizaci svých mozkových vln. Tento efekt je známý jako interpersonální neurální konektivita. Obzvláště pak na frekvencích od 6 do 9 hertzů, což je u kojenců oblast alfa vln.

Za pomoci matematické metody síťové analýzy vědci prozkoumali vlastnosti a strukturu interpersonálního neurálního spojení. Mohli tak zjistit, jak informace proudí v rámci mozku jednotlivce i to, jak dva mozky spolupracují jako síť.

Maminky a jejich děti spolu obvykle tráví hodně času v pozitivním emocionálním stavu, ve kterém jsou jejich mozky hodně propojené. Studie zjistila, že pozitivní interakce zahrnující velké množství očního kontaktu. Posiluje schopnost mozků maminek a jejich dětí pracovat jako jediný systém. To podporuje efektivní sdílení a tok informací mezi matkou a kojencem.

“Z naší předchozí práce víme, že když je neurální spojení mezi maminkou a dítětem silné. Děti jsou vnímavější a rády se učí od svých maminek,” říká vedoucí studie Dr. Vicky Leong z katedry psychologie Cambridgské univerzity. “V tomto stádiu života má dětský mozek schopnost významných změn. Tyto změny pohání zkušenost dítěte. S využitím pozitivního emocionálního naladění v průběhu sociálních interakcí se mohou rodiče se svými dětmi lépe spojit a stimulovat rozvoj jejich duševní kapacity.

Děti nešťastných matek se hůře učí

Výsledky také naznačují, že děti deprimovaných maminek mohou vykazovat méně důkazů učení kvůli oslabenému neurálnímu spojení mezi maminkou a kojencem. Maminky, které v důsledku klinické deprese neustále zažívají neutěšený nebo negativní mentální stav, mají sklony k menší interakci se svými dětmi.

Jejich řeč má obvykle jednotvárnější tón. Mají se svým dítětem méně očního kontaktu. Je u nich méně pravděpodobné, že budou reagovat, když se dítě pokouší upoutat jejich pozornost. 

“Naše emoce doslova mění způsob, jakým náš mozek sdílí informace s ostatními. Pozitivní emoce nám pomáhají komunikovat mnohem efektivněji,” říká Dr. Leong. “Deprese může mít velmi negativní vliv na schopnost rodiče vytvářet spojení se svým dítětem. Všechny sociální impulsy, které obvykle podporují spojení, jsou dítěti hůře dostupné. Dítě pak nedostává optimální emoční vstup potřebný ke své prosperitě.”

Jako sociální živočišný druh lidé sdílejí své emoční stavy s ostatními. Tato práce ukazuje, jak emoce mění spojení mezi dvěma jednotlivci na neurální úrovni. Výzkumníci říkají, že jejich zjištění jsou platná také pro mnoho dalších typů vztahů, včetně párů, blízkých přátel a sourozenců, kdy jeden je naladěn na druhého. Síla tohoto efektu nejspíš záleží na tom, jak dobře se tito lidé navzájem znají a na vzájemné úrovni důvěry. (zdroj: technologynetworks.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte269b - Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Šťastná maminka telepaticky komunikuje s mozkem dítěte monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*