Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023

Tento týden bude velmi harmonický, krásný, láskyplný. Do našich životů pronikne nová intenzivní energie, která nám pomůže být mnohem více trpělivější a oddanější našim záměrům.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023.
Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Budeme si jen tak vykračovat životem, abychom ostatním lidem předali svou energii, která jim pomůže probudit v sobě soucit a empatii.

A pokud se náhodou objeví náznak disharmonie, naše vnitřní síla okamžitě zareaguje rozhodností, která jakékoliv špatné náladě dá okamžitě sbohem.

Naše nová životní cesta bude plná podpory od vyšších energií. Zejména co se týče spolupráce s lidmi, s nimiž nás pojí stejný či podobný záměr. Budeme slavit vítězství.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Hned v pondělí přijde zásadní pozitivní obrat, který nám přinese velký úspěch, byť se to neobejde bez vášnivých diskusí. Závěr dne se ovšem zamlží.

Úterý

V úterý budeme středem pozornosti, která nás navede novým směrem, který ale nemusí být zcela harmonický, protože nás něco může zranit či bolet, takže můžeme čelit vlastnímu rozčarování. Naštěstí se nám dostane podpory.

Středa

I když rozladění může pokračovat i ve středu, podpora v nouzi nás bude stále provázet, takže díky našemu nejvyspělejšímu já, duši chcete-li, opět obnovíme harmonii.

Čtvrtek

I když ve čtvrtek můžeme v sobě cítit nejasno, v našem reálném životě obnovíme své síly. Něco zásadního si uvědomíme, což nás postaví před otázku, jak jednat v jisté záležitosti – tvrdě anebo s láskou?

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude stabilní, bezstarostný, naprosto uvolněný. Bude se nám poměrně dařit, k večeru naše mysl projde jednou z mnoha dalších transformací.

Sobota

V sobotu vykročíme svěžím novým stylem. Budeme plni energie a sebenaplnění.  Stále nám bude přáno.

Neděle

V neděli se dozvíme informaci, který upevní naši vnitřní sebedůvěru a posílí naši trpělivost. Večer může být ale poněkud zmatený.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023269b - Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 29. května do 4. června 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*