Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023

Tento týden začne velmi úspěšně, ale naštěstí nás to nijak neukolébá. Budeme mnohem více cítit než kdy jindy pospolitost s lidmi na stejné vlně. Závěr týdne se ale může propadnout do neplodného úsilí, jelikož nás opustí štěstí. Budeme mít tendenci propadat hněvu, proto bude důležité zvolit jinou, neotřelou cestou, když zdánlivě negativní energii transformujeme do změny našeho uvažování.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023.
Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Trpělivost bude velmi žádoucí, ale i tak se možná nevyhneme jistým ztrátám. Dostane se nám ale podpory, takže v závěru týdne budeme nakonec slavit.

Naše vítězství bude tak obrovské, že naše ambice značně vzrostou. Budeme proto více investovat do své budoucnosti, ale správným směrem, protože už dobře víme, čeho chceme dosáhnout.

Naše původní plány zjednodušíme, jelikož se můžeme spolehnout na své přátele a kolegy. Naše veškeré starosti zmizí a my tak omládneme. Pochopíme totiž, jak tento svět funguje zevnitř.

Díky tomu se dozvíme zásadní informaci, která změní vše k lepšímu, i když na praktické výsledky ještě nepřišel pravý čas, takže žádat o cokoliv ty, kteří nevidí a neslyší, nebude mít žádný smysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do nového pracovního roku se probudíme s pocitem, že jsme o něco přišli. I když to nemusí být zcela příjemné, my to vezmeme v dobrém – přestaneme být tak přísní na sebe i na ostatní, protože chápeme, proč nevědí, co činí. Díky spolupráci lidí na stejné lodi se nám zjednoduší práce.

Úterý

Úterý sice mohou provázet nepříjemnosti, ale my se tím nenecháme vůbec rozhodit. Naopak budeme uvolnění a euforičtí.

Středa

Naše radost bude pokračovat až do středy. Plně se ponoříme do své oblíbené činnosti. Po fyzické stránce to může být ale náročné, naše přání a požadavky rovněž nemusí být vyslyšeny.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se opět uvolníme, budeme kráčet novým směrem. Mohou se ale o nás pokoušet jisté pochybnosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek sice začne poněkud neplodně, ale uvnitř budeme šťastní, harmoničtí a v hojnosti. Opět si vyjdeme jen tak.

Sobota

V sobotu ráno se sice můžeme cítit zcela bez energie, ale pak přijde zásadní obrat, který nás přivede na novou cestu, plnou podpory našeho nejvyspělejšího já.

Neděle

I když se toho na nás po duševní stránce může valit příliš, budeme se cítit povzbuzení. Naše ostražitost ale neklesne, díky čemuž naše sebedůvěra velmi posílí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023269b - Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 2. do 8. ledna 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*