Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023

I když naše vnitřní sebedůvěra bude na maximu, v realitě můžeme čelit pochybnostem, protože nových povinností můžeme mít nad hlavu. Pamatujme, že trpělivost je výsadou skutečných králů a královen.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023.
Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Budeme ji potřebovat zejména v diskusních soubojích, které budeme úspěšně vyhrávat díky naší pečlivé argumentaci. Tato vytříbenost se přelije do našeho pracovního života, v němž se nám bude konečně velmi dařit po hubenějším období. Oddechneme si, naše veškeré obavy z budoucnosti definitivně zmizí.

Musíme zároveň počítat s tím, že naše sebejistota může vyvolávat hněv u jedinců a jedinkyň s komplexem méněcennosti. Marné bude jim cokoliv vysvětlovat, ale i ona zdánlivá marnost je ve skutečnosti předzvěstí obnovení našich vnitřních sil, kterých budeme mít na dlouho do zásoby.

Budeme je potřebovat, protože nás čeká mnoho tvrdé práce, o které se zmiňuji v úvodu. Způsobí naši zásadní vnitřní transformaci, tedy jedno z několika životních osvícení.

Užívejme si ho v přítomnosti.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí přijde velké povzbuzení, vstoupíme na novou životní dráhu, která ale bude vyžadovat velkou trpělivost. Můžeme se tak cítit poněkud nejasně.

Úterý

V úterý pozor na hněv hned zrána. Pokud udržíme vědomí na úrovni našeho nejvyspělejšího já, dojde k první transformaci vědomí – uvidíme naši zářnou budoucnost.

Středa

I když vnitřně pojedeme na vítězné vlně, může se dostavit jistý závan pochybností. Něco zásadního si uvědomíme, bude ale marné komukoliv o tom říkat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nám bude hodně přáno, budeme slavit vítězství. Pak ale něco náhle skončí, může se o nás pokoušet hněv.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude stabilní, plný podpory, hojnosti, štěstí. Bude nám velmi lehce a svobodně.

Sobota

Sobota začne klidně, ale pak budeme muset držet emoce na uzdě, což v nás může vyvolávat disharmonii. Jak se k tomu postavíme, tak sami sebe ovlivníme.

Neděle

Vnitřní nesoulad se může přelít do neděle. Transformace naší mysli bude dokončena, i když se nám může zdát, že se nic nezměnilo. Ale ano, změnilo, naše vnitřní rozhodnost a odvaha se ocitne na vyšším stupni.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023269b - Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*