Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023

Týden začne pořádným náporem na naši mysl, nebudeme vědět, co dřív. Zároveň si budeme užívat společnosti lidí na stejné vlně, čeká nás zcela zásadní obrat k lepšímu. Naše vize, za nimiž kráčíme, dostanou zcela jasné obrysy. Nic nás už nezastaví.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023.
Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vítězství, kterého dosáhneme, nás přivede do euforické nálady, ale stále přitom zůstaneme nohama na zemi. Naše uvažování se velmi zjednoduší, protože začneme lépe pracovat s vyššími celky.

To nás ale může přivést ke konfliktu, protože ne všichni okolo nás to dokáží chápat. Respektive málokdo. Soustřeďme se proto jen na ty, kteří jsou s námi na stejné lodi, i když jistým zmatkům se asi nevyhneme. Nás to ale nijak nerozhodí, budeme bezstarostní a uvolnění.

Zjednodušený pohled na život nás přivede na novou cestu, plnou podpory a smělosti.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být náročné na sebeovládání, něco nás může naštvávat. Když budeme jednat nekompromisně, ale bezstarostně a bez emocí, máme vyhráno.

Úterý

Úterý bude rozpolcené. Na jednu stranu láskyplné a harmonické, na druhou konfliktní a dramatické, zejména v diskusích.

Středa

Ve středu pozor na rozčarování a případný hněv, který je nerozumným rádcem. Raději naslouchejme své vnitřní moudrosti, která vidí mnohem dál, než za za první roh. Uvědomujme si své cíle, cesta se ukáže sama.

Čtvrtek

Ve čtvrtek to budeme mít náročné, zejména po fyzické stránce. Budeme potřebovat využít naše dosavadní zkušenosti, protože vysvětlovat cokoliv hluchým a slepým je naprosto zbytečná námaha. Raději se věnujme své nejmilejší činnosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když budeme v pátek napojeni na své nejvyspělejší já, něco nám může kazit náladu. Pohleďme proto pod povrch reality, díky tomu se nám podaří dosáhnout úspěchu.

Sobota

V sobotu se můžeme cítit na dně, ale když zvolíme nový neotřelý přístup, naše ambice se opět pozvednou. Večer si budeme užívat společnosti lidí, s nimiž nás pojí společný zájem.

Neděle

Neděli začneme pospolitostí s lidmi na stejné lodi, ale pak se naše štěstí nepříjemně zasekne a můžeme tak čelit rozčarování. Dozvíme se informaci z naší budoucnosti, což nás přiměje přehodnotit plány.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023269b - Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 9. do 15. ledna 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*