Zanesené cévy můžete vyčistit bylinkami

Za zanesené cévy zodpovídá nejčastěji špatný životní styl. Chcete vědět, jak vyčistit zanesené cévy bylinkami? Přinášíme přehled nejúčinnějších bylin, které zaručeně pomohou.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč


Zanesené cévy můžete vyčistit bylinkami.
Zanesené cévy můžete vyčistit bylinkami.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co je pro zanesené cévy typické? Ukládání tuku, především cholesterolu, na jejich stěnách. K postupnému zanášení přispívá zejména kouření, obezita, vysoký tlak a vysoká hladina cholesterolu v krvi.

Zanesené cévy: Jaké mají důsledky?

Že u vás dochází k zanášení cév, poznáte zejména podle necitlivosti, bolesti či slabosti v končetinách. Zanesené cévy o sobě dávají vědět také slabostí a napětím. Pokud zužování svých cév nebudete řešit, zvyšujete tím u sebe riziko srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Tipy, jak bojovat proti ucpávání cév přírodně

Abyste vyčistili zanesené cévy, chce to v prvé řadě radikální změnu životního stylu. Na co konkrétně byste měli klást důraz?

  • Výrazně omezte konzumaci živočišných potravin.
  • Vyhýbejte se alkoholickým nápojům.
  • Pokud kouříte, přestaňte.
  • Máte-li nadváhu nebo obezitu, zhubněte.
  • Pravidelně se hýbejte. Každý den choďte na procházku do přírody, třikrát do týdne sportujte intenzivněji.

Zanesené cévy vám pomohou vyčistit i správné potraviny

Jestliže chcete pročistit ucpané cévy, výrazně také změňte svůj jídelníček. Vyřaďte z něj tučná, smažená a těžká jídla, konzervy a polotovary a přestaňte hodně solit. Do jídelníčku zařaďte spoustu ovoce a zeleniny, dále ořechů, semen, luštěnin, celozrnných výrobků a zdravých olejů.

Existují rovněž konkrétní potraviny, které čistí zanesené cévy a které rovněž předchází jejich dalšímu ucpávání. Ucpané cévy uvolňuje pravidelná konzumace avokáda, jablek nebo zeleniny zelené barvy, jako je špenát, kapusta, brokolice, bazalka nebo rukola.

Bylinky na zanesené cévy: V hlavní roli Caigua

Hledáte bylinky, které vyčistí ucpané cévy? Zkuste pravidelně užívat především peruánskou bylinu jménem Caigua, která pročišťuje tepny a cévy od usazenin. Jak je to možné? Caigua totiž mění spalování lidského těla; mění přitom zejména způsob, jak naše tělo pracuje s přijatými sacharidy a tuky.

I když Caigua funguje velmi nenápadně, patří mezi neúnavné spalovače tukových rezerv. Tento jihoamerický zázrak je tak prevencí vzniku cévních a kardiovaskulárních onemocnění. Kromě toho rovněž podporuje léčbu vysokého tlaku či cukrovky.

Zaměřte se na bylinky snižující cholesterol

Co dále funguje na zanesené cévy? V dalším kroku zkuste rovněž pomocí bylinek snížit hladinu cholesterolu v krvi, který má tendenci usazovat se na stěnách cév. Ke snížení hladiny cholesterolu vám pomůže již zmíněná peruánská bylina Caigua, která je specialistou na cholesterol. Caigua totiž obsahuje bioaktivní substance, které mají blahodárný vliv na metabolismus tuků.

Snížit cholesterol v krvi a předejít zanášení cév vám dále pomohou bobulovité plody palmy Acai Berry, které lze přijímat v podobě tablet nebo prášku. Plody Acai snižují cholesterol v krvi a zároveň jsou vhodné k hubnutí i celkové výživě těla.

Proti usazování cholesterolu v cévách bojuje rovněž Gotu kola, která zároveň pečuje o cévy a rovněž posiluje i psychiku člověka. Ke snižování hladiny cholesterolu vám dále napomohou chlorella, chia semínka, zelený rooibos nebo tolice vojtěška.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*