Siriané mnohdy vidí to, co ostatní nikoliv

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když je to Sirius? Ti, jejichž planetárním původem je Sirius, jsou velmi soustředění, odhodlaní a upnutí na cestu, na níž se v daném čase nacházejí. Změna názoru je pro člověka ze Siria velmi obtížná, ale jakmile dojde k přesvědčení, že nová „cesta“ je správnější, začne se na ni naplno soustředit a tu starou rychle opustí. Siriané se vyznačují silnou vírou, ideály a osobní integritou.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jsou to loajální a důvěryhodní přátelé, ale totéž očekávají na oplátku. Pokud jejich očekávání nejsou naplněna, cítí se zranění a zklamaní. Siriané nesnadno sdílejí své vnitřní já s ostatními. Mají potíže dělit energiezivota Banner3 - Siriané mnohdy vidí to, co ostatní nikolivse o své emoce a vyjádřit své pocity a potřeby. Než se stanete zcela akceptovaným osobním a důvěrným přítelem Siriana, budete pod drobnohledem. Siriané mohou obtížně navazovat vztahy a přátelství, protože očekávají, že s nimi bude jednáno určitým způsobem, ale tato očekávání před dotyčnými nevysloví. Je tedy důležité, aby zapracovali na vyjadřování svých očekávání, ideálů, komunikačních potřeb a tužeb, a vyhnuli se tak pocitům zklamání a ublíženosti. K tomu často dochází v důsledku nedostatku komunikace nebo vzájemného porozumění a pochopení ve vztazích.

Lidé původem ze Siria bývají orientováni na budoucnost a neradi se vracejí k minulosti. Pokud se po nich vyžaduje, aby se soustředili na minulost, mohou se začít bránit. Je to kvůli bolesti a emocím z minulosti, které v sobě zadrželi, místo aby se s nimi vypořádali v době jejich vzniku.

Mohou v sobě proto nosit mnoho starých emocí, s nimiž se musí vyrovnat a uvolnit je. Siriané nemají rádi konfrontace a otevřené projevy hněvu, ale když jsou vtaženi do hádky, budou sebe i svá přesvědčení intenzívně bránit. To platí dvojnásob, pokud je poskvrněna čest členů rodiny nebo jejich vlastní. Mnoho Sirianů si jako lekci tohoto života vybralo pracovat na uvolňování bolesti z minulosti, odpouštění sobě i druhým a posouvání se vpřed.

Siriané mají velmi unikátní a velký smysl pro humor, což je však k vidění pouze tehdy, když jsou mezi lidmi, jimž věří a cítí se s nimi uvolněně. Někteří mohou Siriany považovat za snílky a to pro jejich aktivní a intenzívní vnitřní život. Ten může způsobovat zapomnětlivost a tendenci přehlížet triviální současné záležitosti třetí dimenze.

Někdy se mohou jevit nezaujatí nebo nebo nepozorní, ale ve skutečnosti jsou zkrátka někde jinde a neuvědomují si, že ostatní nemají o jejich vnitřním dění ponětí. Ačkoliv se na povrchu jeví velmi klidní, tiší a rezervovaní, uvnitř probíhá čilá aktivita. V dětství jim mohly být přičítány poruchy učení nebo potíže s udržením pozornosti. To kvůli jejich zaujetí vnitřním světem, který je pro ně mnohdy o dost přitažlivější, než výuka na pozemských školách.

Nejlépe se učí s využitím vizuálních metod a možností svobodného pohybu a poznávání. Jsou to děti, které skvěle prospívají v alternativních typech škol, jsou inteligentní a vnitřně dost silné na to, aby věděly, že pokud je něco nezajímá, nemůže je do učení nikdo nutit.

Lidé ze Siria mají hluboké spojení se Zemí a přírodními silami. Mnoho Sirianů prožilo početné minulé životy jako američtí indiáni a s těmito životy udržují těsné spojení a vzpomínky. Jsou hodně vizuální, jak ve schopnosti vidět věci, jež ostatní nevidí, tak svým způsobem učení.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*