Jak zmírnit příznaky menopauzy?

Unikátní směs k potlačení příznaků menopauzy a PMS, a sice prášku z plodů kotvičníku zemního a macy peruánské.

REKLAMA

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Menopauza: Bylinky vám pomohou zmírnit příznaky.
Menopauza: Bylinky vám pomohou zmírnit příznaky. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zmírní či zcela omezí:

  • prudké a náhlé návaly horka
  • noční pocení
  • závratě
  • změny nálad
  • nespavost

Pro mnoho žen představuje období menopauzy výzvu, se kterou se často pojí nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, závratě, noční pocení a nespavost. Tradiční medicína může nabídnout různá řešení, ale stále více žen hledá přirozené alternativy k zmírnění těchto obtíží. Jedním z takových produktů je Macibulus, který kombinuje sílu plodů Kotvičníku zemního a Macy peruánské, aby poskytl podporu v období menopauzy.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) a Maca peruánská (Lepidium meyenii) jsou rostliny s dlouhou historií v tradiční medicíně. Oba tyto přírodní ingredience se staly klíčovými složkami Macibulusu, produktu navrženého k poskytnutí úlevy od nežádoucích příznaků spojených s menopauzou.

Kotvičník zemní a hormonální rovnováha: Kotvičník zemní byl historicky používán pro svůj potenciální vliv na hormonální rovnováhu. Obsahuje saponiny, které mohou podporovat produkci estrogenu, hormonu, jehož hladiny klesají v průběhu menopauzy. Regulace hormonů může pomoci snížit návaly horka a další nepříjemné příznaky spojené s tímto obdobím.

Maca peruánská a energetická vitalita: Maca peruánská je známá pro své adaptogenní vlastnosti, což znamená, že může pomáhat tělu přizpůsobit se stresu a podporovat energetickou vitalitu. Tato rostlina obsahuje také fytochemikálie nazývané alkaloidy, které mohou mít pozitivní vliv na regulaci endokrinního systému a podporu hormonálního zdraví. Pro ženy v období menopauzy může být tato energie a vyrovnanost klíčová pro celkový pocit pohody.

Jak Macibulus může nejvíce pomoci:

  1. Zmírnění návalů horka: Kotvičník zemní může pomoci regulovat hormonální nerovnováhu, což může přispět ke snížení intenzity a frekvence návalů horka.
  2. Podpora energetické vitality: Maca peruánská přidává do směsi Macibulusu své adaptogenní vlastnosti, které mohou podporovat energii a celkovou vitalitu.
  3. Regulace spánku: Některé ženy trpí nespavostí během menopauzy. Kotvičník zemní může mít vliv na regulaci spánku a pomoci překonat problémy s noční nespavostí.

Macibulus může být pro ženy v období menopauzy užitečným přírodním řešením k zmírnění příznaků. Pro mnoho žen může být Macibulus klíčovým společníkem na cestě k pohodě během tohoto přirozeného životního období.

REKLAMA

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*