Horoskop 23. – 29. 7. 2018

Horoskop od 23. do 29. 7. nám přinese přechod SLUNCE do znamení LVA. Tento přechod značně otevře téma tvořivosti, egoismu, herectví, vitality a života.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Horoskop na tento týden od 23. 7. do 29. 7. 2018.
Horoskop na tento týden od 23. 7. do 29. 7. 2018. foto: Pixabay
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop způsobí, že oblast sportu i originálních či kontroverzních záležitostí se dostane do popředí našeho vědomí. Zájem o tyto oblasti našeho života značně vzroste. Máme se na co těšit.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Horoskop pro jednotlivé dny

Pondělí

Začátek týdne nám začne silnými aspekty na oblast spirituální práce i vztahů. Možná budeme cítit, že naše emoce se špatně projevují do těchto rovin nebo naopak. Můžeme třeba cítit, jak někdo tyto emoce promítá k nám, ale naše vjemy mohou být negativní.

Celkově bude pondělí o spiritualitě, módě i vztazích. Jestli v pozitivním nebo negativním smyslu záleží pouze na nás. Doporučuji brát to na vědomí, horoskop na tento týden hovoří jasně.

Úterý

Během úterý zase aspekty způsobí posílení sfér komunikace, cestování, mentální práce i intelektuálního vzdělávání.

To vše za podpory originality, kontroverze a společenské spolupráce. Úterý bude jako dělané pro jakoukoliv spolupráci na jakémkoliv projektu, jelikož se snadněji domluvíme a budeme tolerantnější.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení KOZOROHA otevře téma askeze, disciplíny, omezení, práce a zodpovědnosti, čímž se horoskop na tento týden stane symbolem řádu. Konjunkce LUNY se SATURNEM tyto témata ještě více zvýrazní.

Lze také tvrdit, že i když slabší, tak stále stejné aspekty v rovině spolupráce budou působit i z minulého dne. Skutečně skvělý den, jak využít pracovní energie ke spolupráci k dosažení reálných výsledků.

Čtvrtek

Čtvrtek se ponese převážně na pozitivní vlně. Emocionální ženská energie bude v úzkém spojení s planetou transmutace, sexuality, psychologie a temného bohatství PLUTEM.

Toto spojení kladně ovlivní naše vztahy a pomůže nám při jakémkoliv osobním růstu i spirituální práci. Nebojte se jít ve vašich emocích trošku do hloubky.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma společnosti, vědy, kolektivní spolupráce a objektivního pohledu na věc.

Silné spojení emocionální a bojové agresivní energie vyústí v emocionální potřebu po sportovních a soutěživých aktivitách, stejně jako potřebu vyhrávat. Toto spojení také bude silně stimulovat naší vitalitu, tvořivost, ale i egoismus. Velice vhodné bude se neurážet, pokud se nám nedaří a nepovyšovat se nad těmi, co prohráli.

Sobota

Během soboty bude spojení emocí i agresivity stále působit, avšak již nebude tolik silné. Podobně na tom bude i stimulace našeho ega, které se bude stále chtít projevit a ukázat jak je skvělé.

V sobotu se v rámci horoskopu na tento týden taky do popředí dostanou témata inspirace, motivace, osobního rozvoje i náboženství. Lepší bude, pokud nebudeme svou pravdu někomu nutit, ale pomůžeme druhé inspirovat.

Neděle

Opozice, která vznikne posledním dnem v týdnu, bude silně působit na naší komunikaci, která se stane více emocionální. Problém může nastat ve chvíli zahlcování racionálními informacemi jak sebe, tak i druhé.

Racionální i emocionální stránka bude v jakési disharmonii a donutit tyto dvoje energie ke spolupráci může být trošku složité, avšak netlačme na pilu.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop 23. - 29. 7. 2018 269b - Horoskop 23. - 29. 7. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop 23. - 29. 7. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop 23. - 29. 7. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*