Na UFO zapomeňte, zkoumejte svůj vesmír

Kdy konečně dojde k prvnímu oficiálnímu kontaktu s mimozemskou civilizací? Tato otázka neustále vzrušuje mnohé z nás. Chápu, mne kdysi také. Dnes už nikoliv. Jako současnému pozemšťanovi je vnější Vesmír natolik vzdálený, že jakékoliv UFO mystérium by mne jen odvádělo od skutečné podstaty. Věděli jste, že každé lidské tělo tvoří 100 triliónů buněk, které tvoří odhadem 100 triliónů atomů? Jak tedy chceme prozkoumávat vnější vesmír, když vůbec neznáme svůj vlastní?

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

„Uvnitř jádra každého z našich atomů jsou mnohem menší protony, které se kolem sebe otáčejí rychlostí světla, přičemž uvnitř každého se nachází 10 na šedesátou (za jedničkou si představte 59 nul) mnohem, mnohem menších paketů energie nazvaných Planckovy voxely (přezdívané sférické Planckovy jednotky), které vytvářejí samotnou strukturu vesmírného času v nekonečném holofraktalgrafickém 3D květu života, který jednoduše nazýváme vesmír,“ vysvětluje jedním dechem fyzik nového paradigmatu Nassim Haramein na svém FB profilu.

Takže pokud se vás někdo zeptá, zda-li jste zaneprázdnění, ať už je to v rovině osobní, fyzické, biologické, chemické, celulární, atomové, sub-atomové nebo dokonce na úrovni Planckova voxelu, odpověď je vždy ano, aniž bychom si to uvědomovali.

Ještě Vás stále zajímá nějaké UFO?

georg

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*