Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

V játrech dochází k dokončování složitých metabolických procesů, při kterém vznikají zbytkové nebo odpadní látky, které se musí vyfiltrovat a následně například močí dostat z těla ven. Pokud se tak neděje dlouhodobě, jaterní testy mají pak velmi negativní hodnoty. Proč tomu tak je?

eshop energie života nabízí


KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

nakopne hormony

199 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč


Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?
Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Játra v našem organismu pomáhají tělu odbourat všechny možné toxické i jinak škodlivé látky. Je to opravdu velký orgán, jelikož potřeba detoxikace těla je značná. V játrech dochází k dokončování složitých metabolických procesů, při kterém vznikají zbytkové nebo odpadní látky, které se musí vyfiltrovat a následně například močí dostat z těla ven. Pokud se tak neděje dlouhodobě, jaterní testy mají pak velmi negativní hodnoty.

Proč zdravá játra představují dlouhý život?

Jak z předešlého textu vyplývá, tak játra chrání ostatní orgány tím, že vychytávají škodlivé toxiny, které poškozují buňky v našem organismu. Všechny orgány i buňky jsou schopny své vlastní regenerace.

balíček DETOXIKACE JATER

Poškozená tkáň se znova obnoví dělením buněk a samotné poškozené buňky buď odolají poškození, nebo se rozpadnou a poslouží jako stavební materiál pro buňky nové.

Tak jako tak při každém množení a dělení buněk dochází ke zkrácení telemetrického zápisu naší vlastní DNA, která se nachází v jádru každé buňky. Vědecky již bylo dokázáno, že čím kratší máme telemetrický DNA zápis, tím horší je stav i funkce samotných buněk.

Jestliže tedy zajistíme dobrou a patřičnou ochranu našim buňkám proti poškození, tak jednoznačně pomaleji stárneme. Z tohoto úhlu pohledu lze játra považovat za velkého ochránce, o kterého je nutné se správně starat a pečovat o něj. Jinak jaterní testy pro nás dopadnou velmi špatně.

Co dělat a jak si pomoci zlepšit stav jater?

V prvé řadě je nutné zaměřit se na svůj dosavadní životní styl a celkovou životosprávu. Nejvíce našim játrům ulevíme, když je přestaneme silně zatěžovat především alkoholem. Ale jsou i časté případy, kdy naše játra zkrátka potřebují pomoc.

Jsou to případy, kdy pravidelně užíváme léky a medikamenty nebo jsme zrovna po půstu či jiné formě detoxikace, což jaterní testy může zásadním způsobem ovlivnit. Anebo zkrátka máme sníženou funkci jater. Hlavní roli zde hraje také náš jídelníček. Co do něj zařadit abychom játra posílili?

Kurkuma

Kurkumu obsahuje mnoho antioxidantů a také enzymy, které vychytávají a pomáhají vyplavovat karcinogeny a tím pomáhají šetřit naše játra. Krom toho kurkuma také pomáhá při jakýchkoliv zánětlivých onemocnění. Posiluje imunitní systém. Kurkuma se velice hodí do ostrých salátů, kde mírní veškeré pálivé reakce resp. pálení žáhy.


82d757b46864ef55d101b82c1b351d25 0 - Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

48b612a7daa42faf21630616987ce212 0 - Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

SPIRULINA BIO 200 tbl.

vyčistí krev

180 Kč

a6399805e71c9d20201ebde1f41be9bd 0 - Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

bed3ce6e0e98a0c5737fccb181587ce7 0 - Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč


Hercampuri jaterní testy srazí na polovinu

Peruánská rostlina Hercampuri je mnohými považována za zázrak. Zkušenosti uživatelů potvrzují její léčivé vlastnosti a absolutně efektivní vliv na zlepšení funkce jater. Jaterní testy dokáže snížit až na polovinu. Je to také velice účinný bojovník proti cirhóze nebo virovým zánětům. Pomáhá čistit krev, snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá při otylosti a cukrovce.

Vlašské ořechy

Mnoho lidí to neví, ale vlašské ořechy jsou výbornou podporou během snížené funkce Jater. Mnoho lidí odradí jejich vysoký obsah tuků, ale už si nevšimnou, že obsahují důležitý arginin a pomáhají játrům zbavit se amoniaku.

Velké zastoupení omega 3 mastných kyselin podporuje veškeré čistící funkce v játrech. Vlašské ořechy jsou taky bohatým zdrojem bílkovin. Když je přidáme do svých zeleninových salátů, tak zvýšíme absorpci všech vitamínů, rozpustné v tucích.

Olivový olej

Za studena lisovaný olivový olej obsahuje látky, které v těle podporují tvorbu lipidů. Ty do sebe doslova nasávají jakékoliv škodlivé a toxické látky a pomáhají je vyplavit z organismu ven.

Ostropestřec

Ostropestřec je již řadu let a generací znám pro své pozitivní účinky na játra. Ostropestřec a většina výrobku z něj totiž obsahují látku zvanou sylimarin, která dokáže ulevit játrům. Ostropestřec celkově pomáhá játra chránit proti škodlivinám. Zlepšuje krevní oběh, zmírňuje projevy alergií, pomáhá při astmatu i migréně či závratím. Ostropestřec lze užívat formou oleje, tinktury nebo čaje.

Chlorella

Chlorella si v poslední době vydobyla jedno z předních míst přírodních produktů, pomáhajících při jakékoliv detoxikaci organismu. Chlorella je účinný čisticí prostředek, který na sebe navazuje a vyplavuje oxidanty, toxiny a řadu jiných škodlivých látek.

Kromě toho je chlorella velice výživná a našemu tělu je schopná dodat řadu vitamínu a minerálů, které jsou potřeba pro klíčové reakce a látkovou výměnu v našem organismu. Díky jejímu pravidelnému užívání zamezujeme vzniku skutečně široké škály deficitů.

Baliček detoxikace jater

balíček DETOXIKACE JATER
U nás v energii života se na různých akcích nebo v kamenné prodejně denně setkáváme s lidmi, kteří mají problémy s játry. Proto jsme se rozhodli vám všem poskytnout pomocnou ruku ve formě balíčku detoxikace jater, ve kterém naleznete ty nejsilnější pomocníky pro správnou funkci jater. Velice nás těší, když vám můžeme pomáhat tak, že jaterní testy vám opět budou dělat radost.

Závěrem

Samozřejmě velice doporučujeme výše zmíněné přírodní produkty, ale velice apelujeme na vaší životosprávu, která je buď velkým pomocníkem nebo strašlivým nepřítelem. Určitě doporučujeme vyhnout se vysokému užívání alkoholu, zbytečnému nadužívání jakýchkoliv léků, kouření a také klademe silný důraz na správnou a řádnou stravu, která je jedním ze základů pevného zdraví. Jaterní testy jsou zkrátka neklamným indikátorem, jakým stylem života žijeme.

Jakub


GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*