Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017

Během celého týdne můžeme vidět pokračující sblížení JUPITERA s VENUŠÍ ve Štíru, které nabývá na intenzitě. Mnoho lidí si prožívá znova zamilovanosti a vášně, které již delší dobu necítili, za vše může právě tento aspekt. Vzniká tím taky riziko, že upadneme do zajetí našich závislostí a smyslů, avšak JUPITER jako velký průvodce nám z toho pomůže se vymanit a v podstatě nám ukáže, jak toho využít v náš prospěch.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Konjunkce SLUNCE a JUPITRA slábne a spolu s tím i naše období očisty a boje s vnitřními démony, které radikálně oslábne až další týden, ale stále bude probíhat, i když ne tolik intenzivně.

MARS vytváří s MERKUREM po celý týden příznivý aspekt, proto je jakákoliv pravděpodobnost úspěšných jednání vyšší. MERKUR se dále přibližuje k SATURNU planety odpovědnosti, řádu a disciplíny a proto tedy budeme moci pozorovat jak během tohoto, ale i dalšího týdne se komunikace stává vážnější zaměřená více na praktické věci. Doporučujeme vám připravit si tužky a diář.

Co nás čeká během jednotlivých dnů a jak si naplánovat týden?

Pondělí

Pondělí nám všem začne krásnou konstelací, kdy LUNA v trigonu na PLUTO a v sextilu na SLUNCE vytvoří trojúhelník geniality. Vůbec bych se nedivil, pokud se nám v pondělí zadaří, avšak kvadratura na SATURN nám může úspěch přinést komplikovanou cestou.

Úterý

Během úterý nám přejde LUNA do znamení VAH, ale nevytvoří zásadní aspekt s nějakým z hlavních nebeských těles. Vhodný den pro jednání.

Středa

Pokud se během středy budeme soustředit na komunikaci, budeme sbírat a podávat informace, tak by pro nás měla středa být pohodová. Nicméně kvadratura na PLUTO a opozice na URAN nám mohou přinést nečekanou komplikaci, proto buďme ostražití a nenechme se vyvést z míry.

Čtvrtek

Tím, že MĚSÍC přejde do znamení ŠTÍRA a vytvoří konjunkci s JUPITEREM, bude studium metafyziky či psychologie to pravé. Jestliže budeme hledat nějaké nekalosti v podnikání, tak je můžeme objevit.

Pátek

LUNA v konjunkci na VENUŠÍ s JUPITEREM, v trigonu na NEPTUN a v sextilu na PLUTO nám otevře kanály pro snadnější manipulaci s realitou okolo nás. Romantická večeře s partnerem se může skvěle vydařit a přiblížit vaše duše k sobě, možno i skrze vášeň.

Sobota

Během soboty nám LUNA vytvoří konjunkci se SLUNCEM a později přejde do znamení STŘELCE. Dobrý den na to, abychom přemýšleli nad sebou samými: kdo vlastně jsme, co chceme a kam putujeme. Možná budeme překvapeni, na co narazíme.

Neděle

Jak LUNA dále putuje zvěrokruhem, setká se s MERKUREM, se kterým utvoří konjunkci spolu s kvadraturou na NEPTUN. Jestliže se budeme chtít uvést do transcendentálního stavu, budou nám to komplikovat starosti o každodenní záležitosti. Mohou nastat menší problémy v komunikaci.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017 269b - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*