Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017

Během celého týdne můžeme vidět pokračující sblížení JUPITERA s VENUŠÍ ve Štíru, které nabývá na intenzitě. Mnoho lidí si prožívá znova zamilovanosti a vášně, které již delší dobu necítili, za vše může právě tento aspekt. Vzniká tím taky riziko, že upadneme do zajetí našich závislostí a smyslů, avšak JUPITER jako velký průvodce nám z toho pomůže se vymanit a v podstatě nám ukáže, jak toho využít v náš prospěch.

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Konjunkce SLUNCE a JUPITRA slábne a spolu s tím i naše období očisty a boje s vnitřními démony, které radikálně oslábne až další týden, ale stále bude probíhat, i když ne tolik intenzivně.

MARS vytváří s MERKUREM po celý týden příznivý aspekt, proto je jakákoliv pravděpodobnost úspěšných jednání vyšší. MERKUR se dále přibližuje k SATURNU planety odpovědnosti, řádu a disciplíny a proto tedy budeme moci pozorovat jak během tohoto, ale i dalšího týdne se komunikace stává vážnější zaměřená více na praktické věci. Doporučujeme vám připravit si tužky a diář.

Co nás čeká během jednotlivých dnů a jak si naplánovat týden?

Pondělí

Pondělí nám všem začne krásnou konstelací, kdy LUNA v trigonu na PLUTO a v sextilu na SLUNCE vytvoří trojúhelník geniality. Vůbec bych se nedivil, pokud se nám v pondělí zadaří, avšak kvadratura na SATURN nám může úspěch přinést komplikovanou cestou.

Úterý

Během úterý nám přejde LUNA do znamení VAH, ale nevytvoří zásadní aspekt s nějakým z hlavních nebeských těles. Vhodný den pro jednání.

Středa

Pokud se během středy budeme soustředit na komunikaci, budeme sbírat a podávat informace, tak by pro nás měla středa být pohodová. Nicméně kvadratura na PLUTO a opozice na URAN nám mohou přinést nečekanou komplikaci, proto buďme ostražití a nenechme se vyvést z míry.

Čtvrtek

Tím, že MĚSÍC přejde do znamení ŠTÍRA a vytvoří konjunkci s JUPITEREM, bude studium metafyziky či psychologie to pravé. Jestliže budeme hledat nějaké nekalosti v podnikání, tak je můžeme objevit.

Pátek

LUNA v konjunkci na VENUŠÍ s JUPITEREM, v trigonu na NEPTUN a v sextilu na PLUTO nám otevře kanály pro snadnější manipulaci s realitou okolo nás. Romantická večeře s partnerem se může skvěle vydařit a přiblížit vaše duše k sobě, možno i skrze vášeň.

Sobota

Během soboty nám LUNA vytvoří konjunkci se SLUNCEM a později přejde do znamení STŘELCE. Dobrý den na to, abychom přemýšleli nad sebou samými: kdo vlastně jsme, co chceme a kam putujeme. Možná budeme překvapeni, na co narazíme.

Neděle

Jak LUNA dále putuje zvěrokruhem, setká se s MERKUREM, se kterým utvoří konjunkci spolu s kvadraturou na NEPTUN. Jestliže se budeme chtít uvést do transcendentálního stavu, budou nám to komplikovat starosti o každodenní záležitosti. Mohou nastat menší problémy v komunikaci.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017269b - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 13. 11. do 19. 11. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*