Ovládání skrze chemtrails. Mýtus či realita?

Chemtrails je za poslední dekádu velmi diskutované téma. Lidé se rozdělují na dva tábory. Nový úhel pohledu na věc přináší ve videu geolog a fyzik Harald Kautz Vella.

eshop energie života nabízí


MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč


Ovládání skrze chemtrails. Lež nebo mýtus?
foto: Pixabay
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hrozí válka budoucnosti: lidstvo vs. vláda?

Podle německého fyzika bude válka budoucnosti nikoliv mezi jednotlivými státy, ale mezi globální vládnoucí mocností a obyčejným lidem. Jako příklad poukazuje na uniklé dokumenty z organizace NASA, které přímo popisují armádní zbraně budoucnosti, mezi kterými se vyskytuje i vzdušný prášek.

Tento vzdušný prášek by dle všeho měl být tvořen nanoboty schopnými pronikat do našeho organismu a zde měnit náš genetický kód.

Buňky, jejich DNA a produkce látek

Harald dále vysvětluje, že každá buňka v našem organismu dokáže za určitých podmínek vytvářet buď škodlivé, nebo ozdravné látky. Je nutno podotknout, že skutečně buňky na základě své informace DNA vytváří v těle proteiny, ze kterých se postupně skládají všechny tkáně našeho organismu. Je to zcela přirozený proces všech živých organismů. Pokud by tedy došlo k narušení DNA a RNA matrice, tak lze pozměnit funkci buňky k tvorbě určitých látek, které dokáží působit na naši mozkovou činnost a tím pádem měnit naše myšlenky a subjektivní vnímání reality.

Dle Haralda je ale tato technologie lidmi nekontrolovatelná, jelikož je vysoce mimozemského původu a globální mocnosti si pouze myslí, že kontrolu mají, ale přitom jsou sami manipulovány cizí inteligencí.

Láska jako prvek tvořící imunitu

Naše společnost je doslova závislá na penězích. Lidé se neustále honí do práce, kterou nedělají rádi. Dle Haralda, když se podíváme na různé indiánské kmeny v Amazonii, tak ti dělají vše s láskou, proč by dělali něco, co nechtějí? Netrpí totiž pocitem nedostatku, který v lidech moderní společnost vytváří.

Harald ve videu popisuje, jak jsou tyto démonické vzorce aplikovány do populace, za účelem snadnější manipulace a také vysvětluje, že skrze lásku se elektromagnetické pole našeho těla doslova mění a je schopno se těmto vzorcům i nanobotům ubránit.

Co lze říci závěrem?

Video je plné zajímavých informací, ale každopádně řada z těchto informací je pro běžného člověka naprosto nepoužitelná, jelikož zde chybí jakýkoliv praktický návod nebo způsob jak celou situaci změnit. Je nutno říci, že není dobré cokoliv brát dogmaticky. Je podstatné vždy mít otevřenou mysl, ale přesto být schopen kritického uvažování. Video odhaluje, jakým způsobem může docházet k myšlenkové kontrole a manipulaci, ale už neposkytuje dostatek praktických rad jak být v životě šťastnější, zdravější a jak si vytvářet psychickou imunitu vůči vnějšímu společenskému tlaku. To ani účelem přednášky není, takže to není proč mít Haraldovi za zlé.

Řada informací zde může být přehnaných, než faktických. Harald totiž sám o sobě je hodně spirituální a častokrát užívá neracionální, ale duchovní argumenty, což může některé lidi trošku mást.

Jakub

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Ovládání skrze chemtrails. Mýtus či realita? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ovládání skrze chemtrails. Mýtus či realita? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ovládání skrze chemtrails. Mýtus či realita? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*