Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé?

Ti z vás, kteří četli příběhy starověkých sumerských desek poprvé objevených v 19. století vědí, že ústřední bod v tomto příběhu hraje zlato. Když na Zemi dorazili Anunnaki, mimozemšťané z jiné planety (a stvořitelé moderního člověka), těžili zlato v jižní Africe.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé?
Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento prvek má jedinečné vlastnosti, díky kterým je z mnoha důvodů velmi cenný. Vyrábí se z něj šperky, elektrické součástky nebo izolace využívaná při kosmických letech. Dnes vědci pokročili o velký kus dopředu, když po tisících letech znovu odhalují, jaký mají potenciál atomy zlata.

Vědci z Univerzity v Leedsu v Anglii vytvořili “nejtenčí zlato” na světě s tloušťkou pouhých 2 atomů. Je tak tenké, že se považuje za dvourozměrné. Říkají, že se jedná o “významný úspěch” na poli nanomateriálů s potenciálem pro zdravotnický a elektronický průmysl.

Atomy zlata o subatomické tloušťce

“Předcházející zprávy o nejtenčím nepodporovaném 2D plátku zlata hovořily o minimální tloušťce 3,6 nanometru,” řekla časopisu Newsweek Sunjie Ye, vedoucí autorka studie. “Naše práce představuje první vyrobené samostatně stabilní 2D zlato o subnanometrické tloušťce. Podařilo se nám tedy dostat 2D zlato na subnanometrickou škálu, na níž se nanotechnologie nově soustředí.”

Odborný dohled nad studií zajišťoval výzkumník Stephen Evan z Leedsu. Ten poznamenal, že plátky zlata jsou v oblasti zlatých nanočástic obrovským zlepšením.

“Zlato je vysoce účinným katalyzátorem. Vzhledem k tomu, že nanoplátky zlata jsou natolik tenké, téměř každý atom se účastní katalýzy. Ta je pak díky tomu vysoce účinná,” říká ve svém vyjádření Stephen Evans, výzkumník z Leedsu, který zajišťoval odborný dohled nad studií.“

“Standardní výkonnostní testy odhalily, že nanoplátky zlata byly desetkrát účinnější, než zlaté nanočástice konvenčně využívané v průmyslu. Naše údaje naznačují, že průmysl by mohl dosáhnout stejného účinku s použitím menšího množství zlata a jelikož mluvíme o vzácném kovu, má to své ekonomické výhody,” řekl Evans.

Podle článku lze pružné 2D atomy zlata využít k “vývoji umělých enzymů” pro takové technologie jako je vodní filtrace a vylepšené zdravotnické diagnostické testy.

Nicméně věda nového paradigmatu uznává fenomén monoatomického zlata, o jehož novodobý objev se postaral výzkumník David Hudson. Ačkoliv on a jeho následovníci byli terčem posměchu skeptiků, mnozí vědci jejich zásluhy na poli bádání v oblasti novodobé alchymie nezastírají. Více v článku Ormus – prvky, které mizí a opět se objevují.

Atomy zlata na Zemi přitahovaly pozornost mimozemšťanů

Objev 2D zlata je pro vědu v roce 2019 nový. Pokud však znáte příběh o Anunnaki z desek psaných klínovým písmem pocházejících z Mezopotámie, může jít o návrat k tisíce let staré technologii.

Podle teorie o starověkých astronautech byl první člověk, neboli “Adamu” geneticky stvořen těmito bytostmi, aby jako otrok pracoval ve zlatých dolech před nějakými 450 000 lety. Zlato Annunaki potřebovali k výrobě technologií potřebných k záchraně své domovské planety, která podléhala environmentálnímu úpadku.

Pokud na chvíli odložíme svou skepsi a budeme předpokládat, že je to pravda, mohli by se lidé naučit využívat zlato v pokročilých technologiích, které v budoucnu zachrání naše životní prostředí?

Mnohá moudra těchto starověkých bytostí byla předána moderním lidem, avšak proč ne zrovna tato technologie? Převzali jsme například měrný a matematický systém původem z Mezopotámie, které stále využíváme. Hodiny a minuty, odměřující naše každodenní životy a založené na čísle 60, pocházejí také odsud.

Zecharia Sitchina (1920 – 2010), slavného (nebo neslavného – záleží na úhlu pohledu) autora, který celá léta vysvětloval příběh o Anunnaki, citovaly noviny New York Times v roce 2010, když objevily jeho myšlenky. Mnoho lidí to považuje za hloupost, ale pro Sitchina a jeho rostoucí řady posluchačů zmíněné desky nejsou jen mýtem, nýbrž záznamem skutečných událostí.

Kvantový skok nebyl nic jiného než zásah mimozemšťanů?

Sitchin vysvětluje to, co vědci připisují evoluci. Říká, že města mimozemšťanů zničila velká povodeň před 30 000 lety. Mimozemšťané pak začali předávat své znalosti lidem.

Ukazuje fotografii dřevořezby z období asi 7000 let před Kristem, na které je veliký muž předávající pluh menšímu muži: Aha! Předávání zemědělských znalostí. Nibiřané každopádně nakonec odletěli domů ve své lodi kolem roku 550 př. n. l.

“Toto jsou ty texty, nevymýšlím si to,” říká pan Sitchin, když dopíjí svou kávu. “Chtěli z homo erectus vytvořit primitivní pracovní sílu a dali mu geny, které mu umožnily přemýšlet a používat nástroje.”

Lidé dnes skutečně přemýšlejí a používají nástroje. Avšak máme před sebou ještě notný kus cesty, než se budeme moci považovat za skutečně pokročilou civilizaci. Alespoň využití 2D atomů zlata se zdá být malým krokem správným směrem. (zdroj: galacticconnection.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé? 269b - Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Atomy zlata mají moc, kterou využívali naši stvořitelé?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*