Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA

Již v roce 2016 tehdejší šéf CIA John O. Brennan navrhoval zvrátit globální oteplování za pomoci techniky, která nápadně připomíná tzv. chemtrails.

eshop energie života nabízí


KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč

REISHI prášek 100 g

silná imunita

249 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

silná imunita

349 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Globální oteplování sníží chemtrails, navrhl šéf CIA.
Globální oteplování sníží chemtrails, navrhl šéf CIA. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Stalo se tak na Radě pro zahraniční záležitosti, kde Brennan ve svém projevu zmínil, že globální oteplování se dá zvrátit za pomoci aerosolové injektáže zemské stratosféry. Zároveň zmínil pro a proti této techniky. Zastánci teorie chemtrails od té doby považují jeho projev jako oficiální přiznání existence programu chemtrails.

John O. Brennan, bývalý ředitel CIA
John O. Brennan, bývalý ředitel CIA

Citujeme z jeho projevu: „Dalším příkladem je sada technologií – souborně často označovaná jako geoinženýrství – která by mohla pomoci zvrátit globální oteplování. Mou pozornost zaujala stratosférická aerosolová injektáž neboli SAI, metoda osazování stratosféry částicemi, které mohou odrážet sluneční teplo podobně, jako to dělají vulkanické erupce.

Program SAI může omezit globální oteplování a zmírnit rizika, která jsou s ním spojená. A poskytnout světové ekonomice čas navíc k ústupu od fosilních paliv. Tento proces je zároveň poměrně levný. Národní rada pro výzkum (National Research Council) odhaduje, že plné zapojení programu SAI by stálo okolo 10 mld. dolarů ročně.

Boj proti globální oteplování musí doprovodit snižování emisí

Ačkoliv to zní slibně, spuštění programu SAI by zvýšilo počet výzev, jimž musí naše vláda a mezinárodní komunita čelit. Z technického hlediska by spolu s programem SAI muselo pokračovat i snižování emisí skleníkových plynů. Aby ostatní vlivy klimatických změn jako je okyselování oceánů nezůstávaly v pozadí, protože samotný program SAI skleníkové plyny z atmosféry neodstraní.

Z geopolitického hlediska může potenciál této technologie pozměnit vzorce počasí. A zvýhodnit určité regiony na úkor jiných, což může u některých národů vyvolat ostrou opozici.

Další mohou propadnout výhodám SAI a odstoupit od svých závazků snižovat emise oxidu uhličitého. Stejně jako u jiných průlomových technologií postrádají globální normy a standardy postup zavádění a implementace programu SAI.“ (cia.gov)

Co je chemtrails?

Chemtrail (z anglického chemical trail) má být – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která ale má obsahovat zdraví nebezpečné chemikálie. Podle zastánců konspiračních teorií mají být chemtrails záměrně vypouštěné chemikálie nebo viry, bakterie a plísně. Chemtrails mají mít oproti kondenzačním pásům jiný vzhled, strukturu a především složení. Důvodů pro vypouštění těchto látek je zastánci chemtrails uváděno více, od boje s globálním oteplováním pomocí tzv. globálního stmívání až po pokus o snížení lidské populace a ovládání lidí. (zdroj: cs.wikipedia.org)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*