Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA

Již v roce 2016 tehdejší šéf CIA John O. Brennan navrhoval zvrátit globální oteplování za pomoci techniky, která nápadně připomíná tzv. chemtrails.

eshop energie života nabízí


ŠKORNICE FORTE

přírodní viagra

799 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč


Globální oteplování sníží chemtrails, navrhl šéf CIA.
Globální oteplování sníží chemtrails, navrhl šéf CIA. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Stalo se tak na Radě pro zahraniční záležitosti, kde Brennan ve svém projevu zmínil, že globální oteplování se dá zvrátit za pomoci aerosolové injektáže zemské stratosféry. Zároveň zmínil pro a proti této techniky. Zastánci teorie chemtrails od té doby považují jeho projev jako oficiální přiznání existence programu chemtrails.

John O. Brennan, bývalý ředitel CIA
John O. Brennan, bývalý ředitel CIA

Citujeme z jeho projevu: „Dalším příkladem je sada technologií – souborně často označovaná jako geoinženýrství – která by mohla pomoci zvrátit globální oteplování. Mou pozornost zaujala stratosférická aerosolová injektáž neboli SAI, metoda osazování stratosféry částicemi, které mohou odrážet sluneční teplo podobně, jako to dělají vulkanické erupce.

Program SAI může omezit globální oteplování a zmírnit rizika, která jsou s ním spojená. A poskytnout světové ekonomice čas navíc k ústupu od fosilních paliv. Tento proces je zároveň poměrně levný. Národní rada pro výzkum (National Research Council) odhaduje, že plné zapojení programu SAI by stálo okolo 10 mld. dolarů ročně.

Boj proti globální oteplování musí doprovodit snižování emisí

Ačkoliv to zní slibně, spuštění programu SAI by zvýšilo počet výzev, jimž musí naše vláda a mezinárodní komunita čelit. Z technického hlediska by spolu s programem SAI muselo pokračovat i snižování emisí skleníkových plynů. Aby ostatní vlivy klimatických změn jako je okyselování oceánů nezůstávaly v pozadí, protože samotný program SAI skleníkové plyny z atmosféry neodstraní.

Z geopolitického hlediska může potenciál této technologie pozměnit vzorce počasí. A zvýhodnit určité regiony na úkor jiných, což může u některých národů vyvolat ostrou opozici.

Další mohou propadnout výhodám SAI a odstoupit od svých závazků snižovat emise oxidu uhličitého. Stejně jako u jiných průlomových technologií postrádají globální normy a standardy postup zavádění a implementace programu SAI.“ (cia.gov)

Co je chemtrails?

Chemtrail (z anglického chemical trail) má být – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která ale má obsahovat zdraví nebezpečné chemikálie. Podle zastánců konspiračních teorií mají být chemtrails záměrně vypouštěné chemikálie nebo viry, bakterie a plísně. Chemtrails mají mít oproti kondenzačním pásům jiný vzhled, strukturu a především složení. Důvodů pro vypouštění těchto látek je zastánci chemtrails uváděno více, od boje s globálním oteplováním pomocí tzv. globálního stmívání až po pokus o snížení lidské populace a ovládání lidí. (zdroj: cs.wikipedia.org)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Globální oteplování zastaví chemtrails, navrhl šéf CIA monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*