Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021

Zpráva, která k nám dorazí, spustí lavinu obrovského náporu na naše emoce, protože se může stát, že veškeré úsilí, které jsme věnovali jisté záležitosti, vyjde zcela naprázdno. Bude proto velmi těžké opět udržet hněv na uzdě. A pokud ano, naše nálada nebude bůhvíjaká. Naštěstí v druhé polovině týdne se situace změní k lepšímu, což opět posílí naše ambice.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021.
Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá velkou míru nedorozumění. Naštěstí to nebude mít vliv na naši materiální hojnost a seberealizaci. I když se občas nějaké zmatky mohou vyskytnout, vzájemná pospolitost nám pomůže jakékoliv nesrovnalosti překonat.

Připravme se ovšem na to, že i když si nás osobně chaos nenajde, bude všude proudit kolem nás, protože většina společnosti není vůči náladovým energiím jakkoliv imunní. Takže i když se nám bude dařit, bude se nám snadno dokončovat úkoly, které povedou k našemu štěstí, některé naše kroky mohou vyjít naprázdno.

Naštěstí nám naši náladu vždy spraví setkání s lidmi na stejné vlně. Hlavně s těmi, s nimiž nás pojí společný projekt. I když budeme mít hodně práce, bude velmi plodná, užitečná a hlavně plná mocné podpory našeho vyspělejšího já.

Jedno důležité upozornění – tolerance není totéž jako shovívavost. Ta má totiž jasné osobní hranice, které když se někdo pokusí násilně překročit, měli bychom zasáhnout i za cenu konfliktu. Jelikož vidíme dále do budoucnosti, chápeme, že někdy je sundat opasek opravdu nutné. Paradoxně se nám hodně uleví a budeme moci vyrazit směle dál.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být nervózní, bude hodně záležet na naši schopnosti udržet rovnováhu. Ona zpráva, o které se zmiňujeme v úvodu horoskopu, je pouze testem našich emocí. Záleží jen na nás, zda-li ji zúročíme k našemu prospěchu či zklamání.

Úterý

V úterý budeme naprosto bezstarostní. Budeme se jen tak svobodně a jednoduše našlapovat novým životním směrem.

Středa

Ve středu budeme mít hodně práce. I když se nám může zdát, že nevidíme její smysl, nakonec díky naši přísné pečlivosti se nám podaří ve všem uspět.

Čtvrtek

Čtvrtek bude opět náročný na naši schopnost sebeovládání. Někdo nás může krajně rozladit, jediné, co nám může pomoci, je podpora našich přátel a kolegů, že naděje umírá vždy až poslední.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás opět čeká mnoho povinností, ale díky vzájemné podpoře to hravě zvládneme. Jelikož spatříme pozitivní záblesky naší budoucnosti, hodně se nám uleví na duši.

Sobota

Sobota může být opět nervózní, plná nepříjemností. Ale díky naší smělé a zároveň ostražité odhodlanosti jít si za svým cílem se nám podaří jít dál.

Neděle

Neděle bude proto skvělá, maximálně harmonická, bohatá, lehká. Budeme investovat do své budoucnosti, k níž právě v neděli učiníme zásadní krok.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021269b - Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. září do 3. října 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*