Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019

I když se může zdát, že naše varování před negativním vývojem naší společnosti je jako házení perel sviním, není tomu tak. Vše je pouze o dlouhodobých investicích, které přinesou patřičný zisk až v budoucnosti. Jaké investice se tím míní? Do trpělivého každodenního úsilí za dobrou věc. Za záchranu naší planety před lidstvem, které se chová jako kobylky.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019.
Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že se díky našemu odhodlání bude postupně posilovat naše postavení ve společnosti, protože stále více lidí začne vnímat, že naše předpovědi se bohužel vyplňují. A stále větší počet lidí si tak uvědomuje nutnost změny. Zásadní změny. V přístupu k vlastnímu životu. Že již nelze dál tolerovat vlastní sobectví, protože tím ohrožujeme naši budoucnost. Přece se již nebudeme dále pod sebou řezat větev.

Samozřejmě to nebude vůbec jednoduché. Nemocná společnost se odmítá změnit, jako již mnohokrát v minulosti bude opět žádat o odklad. Jenže nyní už není kam, podle vědeckých prognóz nám zbývá 30 let, v některých dramatických scénářích dokonce jen 10 let.

U nemocných lidí je zcela běžné, že propadají vzteku a zoufalství, že již nebudou moci pokračovat ve svém rozmařilém životním stylu. Pokud se s tím setkáváte každý den, budiž útěchou, že je to příznakem naděje na změnu. Sice bude hodně bolet, protože lidé obecně si nechtějí nic odepírat, ale jiná cesta v tuto chvíli neexistuje. Jediný zázrak, který může nastat, je ten, že se v krizových situacích můžeme změnit. Tato cesta ovšem není pro všechny, jen pro odvážné.

Jenže právě proto počítejme s tím, že naše přísnost může mít dva následky. Ty vnímavější a citlivější definitivně přesvědčí ke změně. A ty ostatní bude provokovat k útokům, protože oni neví, že nic neví, i to málo co ví, stejně neví. Čeká nás hodně práce. Užitečné práce. Nejužitečnější vůbec.

Přesvědčit nemocné, aby se začali léčit.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se bude dařit, hlavně po materiální stránce, ale zároveň hrozí první výbuch konfliktů. Nenechme se vyprovokovat, trpělivě vysvětlujme, nedejme se zmást klasickými manipulativními taktikami sociopatů a sociopatek, jako je odbočování, absurdní překrucování, přesouvání cílových pozic či mnohé další.

Úterý

Díky naší trpělivosti se úterý stane transformačním dnem. Byť všechno má své pro a proti, pochopíme ještě hlouběji, co je pravou příčinou závislosti nemocné společnosti. A především kdo ji to do této choroby přivedl a stále se snaží ji trvale nemocnou udržovat. Těmto silám jde o naše zničení, ale tak, aby to vypadalo, že jsme to byli sami, kdo se zničili, protože chtějí tak obejít vlastní karmu. Oni s námi manipulují. Přes jídlo, protože každé má svou DNA, přijímač a vysílač zároveň v podobě počítačového kódu, který v případě, že se jedná virus, zcela fatálně mění fungování naší osobnosti. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme.

Středa

Musíme být silní, protože ony negativní síly nehodlají jen tak ustoupit. Stále se budou snažit vyvolávat konflikty, přičemž jejich příčinu se budou snažit svést na nás. Jak sociopatické. Pokud se tak stane, doporučujeme takticky ustoupit a věnovat se vlastní práci. Největším trestem pro sociopaty a sociopatky je totiž jejich naprostá IGNORACE. Je nutné si uvědomit, že čerpají naši energii jako parazité, protože jsou to parazité, kteří tady ve skutečnosti vůbec nejsou. Jen v naší mysli. Kde se tam vzali? Z naší stravy.

Čtvrtek

Čtvrtek bude dnem sdílení, lásky a vzájemné podpory, podobné jako u templářských rytířů. Období nevyhnutelných sporů v rámci strategie „harmonie skrze konflikt“ skončí. Prozatím.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Do pátku se tak vrhneme zcela bezstarostně. Tento optimistický elán nám zároveň přinese úspěchy a obnovení sil. Jdeme si trpělivě za svým cílem.

Sobota

Sobota může být o pocitu samoty ve svém konání. Budeme mít tendenci se uklidit někam do ústraní, protože mohou panovat menší či větší zmatky. Pokud se přesto budeme o něco snažit, může to dopadnout přesně opačně, než jsme původně chtěli. A proto relaxujme, odpočívejme, užívejme si. Všechno teprve přijde.

Neděle

Pokud se bude držet rad pro sobotu, neděle bude opět bezstarostná, nadějná, optimistická a regenerující. Budeme se cítit pevní a nezlomitelní, protože nás bude chránit štít, který jsme si sami vybudovali.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019 269b - Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. srpna 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*