Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu

Kde je pravda a kde je lež? To záleží na každém z nás, jaký máme v sobě systém víry, tedy jak vnímáme realitu kolem nás a v jaké úrovni iluze se nacházíme. Stejně tak záleží jen na nás, nakolik jsme schopni v našem systému víry činit úpravy, ať už menší či dokonce zásadní tváří v tvář zjištění, že nás někdo oklamal či jsme se stali obětí dogmat, která hrubě zkreslila původní čistou myšlenku.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jak se třeba postavíme ke svědectví informátora Coreyho Goode? Byl účastníkem tajných kosmických programů, které zahrnují kolonizaci mnoha planet počínaje Měsícem přes Mars až po asteroidy. Lidé v těchto programech jsou v úzkém styku s 900 mimozemskými civilizacemi. Vybudovali rozsáhlý vojensko-průmyslový komplex napříč celou sluneční soustavou včetně kolonií, čítajících až milión lidí. Ale zatajili nám to. Jsme schopni to přijmout?

A co teprve tvrzení Coreyho, že on sám je v kontaktu s bytostmi Blue Avians? Aby byl prostředníkem mezi nimi a představiteli tajných kosmických programům s cílem odhalit lidstvu pravdu. Tedy nejen tu o současnosti, ale rovněž o našem skutečném původu – kdo byli naši praví fyzičtí stvořitelé a bohové, o kterých je mnoho zmínek ve zfalšované historii lidstva.

Corey informuje, že bytosti sfér, kam patří kromě Blue Avians ještě další čtyři, rozmístili v naší sluneční soustavě tisícovku obřích sfér, které tlumí příval kosmických energií, zasahujících také naši planetu a pomalu rozšiřujících naše vědomí. V rámci cyklicky opakujícího se pohybu sluneční soustavy naší mateřskou galaxií.

Sféry jsou zde z důvodu naší ochrany, jelikož by příliš prudké změny vědomí mohly vyvolat u velké části obyvatelstva ještě větší světový chaos než kterého jsme nyní svědky.

Samozřejmě elity, které s lidstvem manipulují od dob babylónských, se s tím nechtějí smířit a snaží se tomu zabránit, jak je to jen možné – v jejich silách. Za pomoci exotických technologií, které rozhodně nepocházejí ze Země. Jenže jejich loď se potápí, jelikož někteří členové elit pochopili, že nelze odvrátit nevyhnutelné a raději přeběhli ke skupinám, které si Odhalení přejí. Výměnou za beztrestnost jejich zločinů a lží vůči lidstvu.

Pokud jste ochotni a připraveni učinit zásadní krok k rozšíření svého vědomí, vřele vám doporučuji sledovat seriál rozhovorů Coreyho Goode se známým výzkumníkem a badatelem Davidem Wilcockem na americké Gaiam TV. Pokud uvítáte české titulky, seriál můžete rovněž sledovat na stránkách Matrix 2001.

Důležitá informace na závěr – za všechno se platí. Pokud se tedy chcete něco zásadního dozvědět, nepočítejte s tím, že to bude zdarma.

Parádní odkrývání skutečnosti plné živé energie přeje amber

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*