Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu

Kde je pravda a kde je lež? To záleží na každém z nás, jaký máme v sobě systém víry, tedy jak vnímáme realitu kolem nás a v jaké úrovni iluze se nacházíme. Stejně tak záleží jen na nás, nakolik jsme schopni v našem systému víry činit úpravy, ať už menší či dokonce zásadní tváří v tvář zjištění, že nás někdo oklamal či jsme se stali obětí dogmat, která hrubě zkreslila původní čistou myšlenku.

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jak se třeba postavíme ke svědectví informátora Coreyho Goode? Byl účastníkem tajných kosmických programů, které zahrnují kolonizaci mnoha planet počínaje Měsícem přes Mars až po asteroidy. Lidé v těchto programech jsou v úzkém styku s 900 mimozemskými civilizacemi. Vybudovali rozsáhlý vojensko-průmyslový komplex napříč celou sluneční soustavou včetně kolonií, čítajících až milión lidí. Ale zatajili nám to. Jsme schopni to přijmout?

A co teprve tvrzení Coreyho, že on sám je v kontaktu s bytostmi Blue Avians? Aby byl prostředníkem mezi nimi a představiteli tajných kosmických programům s cílem odhalit lidstvu pravdu. Tedy nejen tu o současnosti, ale rovněž o našem skutečném původu – kdo byli naši praví fyzičtí stvořitelé a bohové, o kterých je mnoho zmínek ve zfalšované historii lidstva.

Corey informuje, že bytosti sfér, kam patří kromě Blue Avians ještě další čtyři, rozmístili v naší sluneční soustavě tisícovku obřích sfér, které tlumí příval kosmických energií, zasahujících také naši planetu a pomalu rozšiřujících naše vědomí. V rámci cyklicky opakujícího se pohybu sluneční soustavy naší mateřskou galaxií.

Sféry jsou zde z důvodu naší ochrany, jelikož by příliš prudké změny vědomí mohly vyvolat u velké části obyvatelstva ještě větší světový chaos než kterého jsme nyní svědky.

Samozřejmě elity, které s lidstvem manipulují od dob babylónských, se s tím nechtějí smířit a snaží se tomu zabránit, jak je to jen možné – v jejich silách. Za pomoci exotických technologií, které rozhodně nepocházejí ze Země. Jenže jejich loď se potápí, jelikož někteří členové elit pochopili, že nelze odvrátit nevyhnutelné a raději přeběhli ke skupinám, které si Odhalení přejí. Výměnou za beztrestnost jejich zločinů a lží vůči lidstvu.

Pokud jste ochotni a připraveni učinit zásadní krok k rozšíření svého vědomí, vřele vám doporučuji sledovat seriál rozhovorů Coreyho Goode se známým výzkumníkem a badatelem Davidem Wilcockem na americké Gaiam TV. Pokud uvítáte české titulky, seriál můžete rovněž sledovat na stránkách Matrix 2001.

Důležitá informace na závěr – za všechno se platí. Pokud se tedy chcete něco zásadního dozvědět, nepočítejte s tím, že to bude zdarma.

Parádní odkrývání skutečnosti plné živé energie přeje amber

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*