Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022

Tento týden se můžeme cítit poněkud zranění. Může nám připadat, že mnoho věcí krachuje, nic se nevede. Jakákoliv cesta před námi je zahalena do nejistoty a váhání. Ale pokud se necháme vést svou intuicí, budeme přesně vědět, kudy jít.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022.
Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V otázkách zásadního rozhodování bude naprosto žádoucí naše trpělivost. Pokud zvolíme správně, čeká nás skvělá euforie, která nás hluboko ponoří do činností, které máme nejraději.

Budeme zároveň potřebovat jistou dávku nekompromisnosti, abychom zvládli příkoří, která na nás mohou číhat. Počítejme ovšem s tím, že i tak nás mohou rozladit.

Souviset to může především s financemi. Nenechme se tím jakkoliv vyvést z míry. Tím spíše, když práce můžeme mít nad hlavu. Zkusme se dívat na věci z jiného úhlu. Pokud se nám to podaří, budeme centrem pozornosti, protože okolí se bude snažit pochopit, jak to děláme. Je to psychologická hra anebo něco víc? Kardinální otázka, která má jedinou odpověď – záleží na naší schopnosti přijmout něco, co je zcela mimo naše limity vnímání.

V tomto směru si musíme dát pozor na zbytečný konflikt, když narazíme na osoby, které budou na nás útočit jen proto, že narušujeme jejich vnitřní přesvědčení, že jsou bohové. Nesnesou pocit, že nejsou na vrcholu lidstva. Typickým příznakem je právě útok. Tak činí bytosti krajně nevyspělé, egoistické, protože skutečně vyvinuté nemají zapotřebí o své úrovni kohokoliv přesvědčovat, protože to vyplývá z jejich vnitřního pochopení reality našeho světa.

A čím větší nápor bude, tím vyrovnanější by měla být naše reakce, i když některé záležitosti mohou znenadání skončit. Ale to je pouze iluze – co skončit má, již skončilo dávno, jen je nutné to konečně přijmout.

Když tak učiníme, dočkáme se povzbuzení, i když nápor na nás může i nadále trvat. Arogantně hloupí lidé jinak jednat ani neumí.

Nenechme se vyprovokovat k vynucené reakci.

Zkusme neříkat nic.

Drzý útočník tak propadne skrze nás a sám si nabije svou nevymáchanou držku.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Směle a rozhodně vstoupíme do nového týdne. Obnovíme veškeré síly. Zároveň se ale dozvíme informaci, která nám zamlží cestu.

Úterý

Ačkoliv úterý bude harmonické a plné ambicí, ale výsledků našeho úsilí se nedočkáme. Trpělivost prosím.

Středa

Středa bude dnem naprosté hojnosti a štěstí. Naše mysl projde transformací, dosáhneme jasných úspěchů, které budou přitahovat pozornost.

Čtvrtek

Povzbuzující bude i čtvrtek. Budeme mít tendenci investovat do své budoucnosti, čekají nás vydání. Ale my víme, že jsou potřeba.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se můžeme připravit na pozitivní obrat, který posílí naší nezlomnou snahu jít dál úspěšným směrem.

Sobota

Sobota bude podobně jako středa dnem hojnosti. Naše investice budou narůstat, nicméně můžeme poněkud znervóznit. Naše vnitřní síla ale jakékoliv zaváhání rozežene.

Neděle

Vnitřní neplodnost se prolne nedělí. Dozvíme se jistou zprávu, která se týká našich investic. Budeme neoblomní a nekompromisní. A dosáhneme tak úspěchu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022269b - Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 13. do 19. června 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*