Horoskop od 24. do 30. prosince 2018

Letošní vánoce budou o učení se trpělivosti a tolerance. Je to území, které nemůžeme obejít. Jedině díky plnému pochopení vzájemné sounáležitosti s ostatními bytostmi jsme schopni se plně otevřít lásce, která představuje spojení mezi námi. Sama za námi nepřijde. Je nutno obětovat starý způsob života ve prospěch nového. Ve jménu lásky je žádoucí, abychom přestali stále něco očekávat od druhých, ale začali to vyžadovat od nás samotných.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. prosince 2018.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. prosince 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Platí, že čím méně podmínek máme, tím více lásky dostaneme. Podmínky jsou jako hradby, které jsme si vybudovali. Jenže kvůli nim ostatní za námi často nemohou. Pokud to nejsou zdatní horolezci, pro něž je každá vysoká hora výzvou. Takových je ale mezi námi velmi málo. Proto jedinou cestou je uvědomění, že skutečná láska začíná zrušením veškerých podmínek.

Pokud vás výše zmíněné vnitřně rozhodí, protože nejste schopni podmínky zrušit, vyražte během týdne za svými blízkými a přáteli. Zkuste být co nejotevřenější, co se dá, ale zároveň se prosím vyvarujte jakýchkoliv výčitek. Ano, chápu, že pro mnohé z vás se to vzájemně vylučuje, ale přesto se o takovou terapii pokuste. Nejdůležitější je totiž snaha. Ta vám může v mnohém otevřít oči. Obrazně i doslova.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělí se jako každý Štědrý den může zpočátku odehrávat nejasně – máme si jej užívat od samotného rána anebo máme raději ještě třeba uklízet? Je to na nás, zda se necháme rozhodit vlastním stresem, kvůli němuž si vánoce nejsme pak schopni užít. Pokud máte s tím problém, doporučuji jedinou otázku: „Co se tak důležitého stane, když to nechám být?“ Letošní nadílka pod stromečkem bude opravdu velmi bohatá, pro mnohé až překvapivě. Zároveň ale něco definitivně skončí.

Úterý

První svátek vánoční bude o nicnedělání. Pokud to začne někoho prudit a pokusí se něco dělat, nemá to žádný význam a opět se stejně rychle k lelkování vrátí. I přes tento fakt ale celý den nevyjde zcela naprázdno. Dostane se nám důležitých moudrých rad do dalšího života. Je jedno, zda-li se tak stane z pohádek anebo od našich blízkých, kteří si to ani nemusí uvědomovat.

Středa

Na Štěpána bychom hned ráno měli notně ubrat z vánočního hodování, protože jinak se tento den mohou začít ozývat naše vnitřnosti. Pokud zvolíme střídmost, bude nám lépe. Pokud budeme slabí, nebude nám dobře. Žlučníkaři taky mohou skončit na pohotovosti.

Čtvrtek

Čtvrtek bude poněkud náročný. Zvláště pro ty, kteří budou muset do práce. Vykolejení po vánočních svátcích bude velmi znatelné, proto bude žádoucí zachovat dekórum, protože jinak to nemusí dopadnout dobře. Případné záchvaty vzteku u některých slabších jedinců či jedinkyň proto doporučuji odbourat buď fyzickou aktivitou anebo alespoň smíchem.

Pátek

Pátek bude mnohem lepší než čtvrtek. Je však důležité dbát na pečlivost a důraznost. Pokud to zvládneme, vyjeví se nám náš budoucí život v pozitivním světle.

Sobota + Neděle

Sobota i neděle se podobně jako Štěpán odehrají ve znamení rad na cestě k naší vnitřní moudrosti. Něco důležitého pochopíme. Posune nás to o notný kus dále. Především do nových sfér života.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Jelikož máme nyní zavřeno, obdržíte s Vaší objednávkou expedovanou 2. ledna horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 24. do 30. prosince 2018269b - Horoskop od 24. do 30. prosince 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 24. do 30. prosince 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 24. do 30. prosince 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*