Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky

Téměř všichni pocházíme z Afriky, i když při pohledu do zrcadla ve své tváři nezahlédnéme ani náznak negroidní rasy. Tři studie genomů 787 lidí dospěly k závěru, že většina neafrických DNA na světě pochází z jediného lidského exodu. Z Afriky před 50 000 až 80 000 lety.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jelikož ani jedna ze studií neobjevila gen, zodpovědný za masivní skok ve vývoji, změnu v lidské DNA tehdy muselo vyvolat něco zcela zásadního. Co konkrétně? Tady se již pohledy vědců krajně liší.

Zatímco konzervativní jedinci se skálopevně drží vlivů prostředí v podobě změn počasí a životního stylu, podle badatelů nového paradigmatu je jediným možným vysvětlením záměrná genetická manipulace. Ale zvenčí.

Podle jejich teorie se tak stalo před 100 000 lety. Ještě před výše zmíněným exodem z Afriky se začali křížit s našimi předky ženského pohlaví bibličtí Nefilim, tedy nevědomá část rasy Anunnaki. V doslovném překladu ze sumerštiny „Ti, kteří přišli z nebes“, aby na Zemi těžili monoatomické zlato – nejdříve ve vodách Perského zálivu, posléze v jižní Africe.

Skeptičtí vědci něco takového odmítají z důvodu chybějícího genu, který by manipulaci s DNA prokázal. "Nezdá se, že by existovala jedna nebo několik aktivních mutací, které se najednou objevily mezi našimi předky a umožnily jim myslet hluboce různými způsoby," říká David Reich, hlavní autor jedné ze studií. Podle něj mnozí genetici často hledají příklady, aby vysvětlili závěry, k nimž dospěli. „Paradoxně naše údaje ukazují, že neexistují žádné jasné genetické odpovědi," dodává Reich.

Jenže alternativci si nedají jen tak pokoj. Člověk byl podle nich objektem mnoha genetických manipulací, včetně samotného zrození člověka, rozumějme lidského těla. Opírají se například o pradávný mýtus „Enki a Ninmach – stvoření lidstva“, který je podle nich naprosto vypovídající.

Pak Enki požádal Nammu, svou matku, aby stvořila (s pomocí Sigensigdu) z hlíny tvora – člověka, který převezme práci bohů.

Enki a Ninmach, 30-38

„Má matko, na tvora, kterého vytvoříš ty, uval práci bohů!

jádro hlíny nad oceánem Abzu smísíš,

až Sigensigdu hlínu odkrojí,

nechť Ninmach je ti pomocnicí,

Ninimma, Suzianna, Ninmada a Ningunna, jež jsi zrodila,

Ninmug, Šaršargaba a Ninbara

ať při tvém porodu stojí!

Má matko, až osud mu rozhodneš,

Ninmach nechť na člověka robotu uvalí!“

Jak správně chápat pojem „jádro hlíny“? Tuto otázku jsou schopni si zodpovědět jen skuteční zasvěcenci.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky 269b - Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*