Lidstvo se na Zemi rozšířilo z Afriky

Téměř všichni pocházíme z Afriky, i když při pohledu do zrcadla ve své tváři nezahlédnéme ani náznak negroidní rasy. Tři studie genomů 787 lidí dospěly k závěru, že většina neafrických DNA na světě pochází z jediného lidského exodu. Z Afriky před 50 000 až 80 000 lety.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Jelikož ani jedna ze studií neobjevila gen, zodpovědný za masivní skok ve vývoji, změnu v lidské DNA tehdy muselo vyvolat něco zcela zásadního. Co konkrétně? Tady se již pohledy vědců krajně liší.

Zatímco konzervativní jedinci se skálopevně drží vlivů prostředí v podobě změn počasí a životního stylu, podle badatelů nového paradigmatu je jediným možným vysvětlením záměrná genetická manipulace. Ale zvenčí.

Podle jejich teorie se tak stalo před 100 000 lety. Ještě před výše zmíněným exodem z Afriky se začali křížit s našimi předky ženského pohlaví bibličtí Nefilim, tedy nevědomá část rasy Anunnaki. V doslovném překladu ze sumerštiny „Ti, kteří přišli z nebes“, aby na Zemi těžili monoatomické zlato – nejdříve ve vodách Perského zálivu, posléze v jižní Africe.

Skeptičtí vědci něco takového odmítají z důvodu chybějícího genu, který by manipulaci s DNA prokázal. "Nezdá se, že by existovala jedna nebo několik aktivních mutací, které se najednou objevily mezi našimi předky a umožnily jim myslet hluboce různými způsoby," říká David Reich, hlavní autor jedné ze studií. Podle něj mnozí genetici často hledají příklady, aby vysvětlili závěry, k nimž dospěli. „Paradoxně naše údaje ukazují, že neexistují žádné jasné genetické odpovědi," dodává Reich.

Jenže alternativci si nedají jen tak pokoj. Člověk byl podle nich objektem mnoha genetických manipulací, včetně samotného zrození člověka, rozumějme lidského těla. Opírají se například o pradávný mýtus „Enki a Ninmach – stvoření lidstva“, který je podle nich naprosto vypovídající.

Pak Enki požádal Nammu, svou matku, aby stvořila (s pomocí Sigensigdu) z hlíny tvora – člověka, který převezme práci bohů.

Enki a Ninmach, 30-38

„Má matko, na tvora, kterého vytvoříš ty, uval práci bohů!

jádro hlíny nad oceánem Abzu smísíš,

až Sigensigdu hlínu odkrojí,

nechť Ninmach je ti pomocnicí,

Ninimma, Suzianna, Ninmada a Ningunna, jež jsi zrodila,

Ninmug, Šaršargaba a Ninbara

ať při tvém porodu stojí!

Má matko, až osud mu rozhodneš,

Ninmach nechť na člověka robotu uvalí!“

Jak správně chápat pojem „jádro hlíny“? Tuto otázku jsou schopni si zodpovědět jen skuteční zasvěcenci.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*