Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019

Tento týden bude prověrkou, jak důsledně jsme schopni jít za svými vizemi. Budeme muset čelit silným pochybám, zda-li náš nastolený směr je správný. Projdou jen nezlomní, skuteční vizionáři, kteří dobře vědí, jaká budoucnost je v sázce.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že cesta bude trnitá a náročná. Nicméně vede k prosperitě, splacení všech závazků a popularitě, v níž je ukryt skrytý rafinovaný test. Má prověřit, zda jsme schopni si uvědomit tenkou hranici mezi službou ostatním a službou sobě.

Pokud máme tento vhled, naše zkouška se ještě znásobí, protože většina okolí jej mít nebude. Navíc může situaci vidět zcela převráceně, protože se dívá do pouze do zrcadla, nikoliv za něj. Takže pokud většina volí pouze jistoty, nakonec se ukáží jako falešné, protože vedou do propasti.

Smyslem existence je jedině růst. Pokud nerosteme, ale naopak stagnujeme, tak umíráme mnohem dřív, než budeme schopni splnit své životní poslání. Pokud si jej vůbec uvědomujeme.

Jaké je vaše životní poslání?

Pokud máte odvahu jej sdělit veřejně, napište nám to prosím do komentářů. Děkujeme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do úvodu týdne vstoupíme zcela bez starostí, což se nám může hodit, protože může docházet k nedorozuměním. Mnoho lidí nemusí mít pochopení pro naše smělé plány. Nenechme se jimi odradit.

Úterý

Diskuse budou pokračovat i v úterý, mohou se odehrávat jak v reálu, tak uvnitř nás, jako souboj vizí s pochybnostmi. Budeme mít proto tendenci se s někým poradit, abychom získali podporu v podobě pochopení, proč se tak děje.

Středa

Středa bude testem, zda máme své ego plně pod kontrolou. Bude se nám totiž enormně dařit, takže se bude očekávat, jak to zvládneme v poměru služba ostatním vs. služba sobě. Doporučujeme proto mírný odstup od všech událostí, abychom nebyli jimi pohlceni.

Čtvrtek

Čtvrtek bude náročný, protože mnoho dějů se jakoby zastaví. Pokud zůstaneme bezstarostní, bude to fajn, protože své vize uvidíme mnohem více jasněji.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek s tím rozdílem, že se opevníme ve svých jistotách, že jdeme správnou cestou.

Sobota

Příliv vizí bude pokračovat ještě během sobotního dopoledne. Pak se ovšem přidají pochybnosti, které večer rozptýlí společnost podobně smýšlejících lidí, s nimiž najdeme společnou řeč. Celkově bude ale dojem ze soboty spíše prázdnější.

Neděle

Neděle nám to ovšem zcela vynahradí, protože bude vskutku parádní po všech stránkách – budeme opět silní a zajímaví pro okolí. Pokud jsme se celý týden pevně drželi svých představ a vizí, neděle nám ukáže, jak by taková realita mohla fungovat v praxi. Závěr neděle proto bude naprosto euforický, což nás přivede na novou cestu, jak kráčet svým životem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019 269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. září 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


2 Comments

  1. Neuvěřitelné, tak moc až musím napsat komentář opravdu jsem ve fázi kdy se tyto věci přímo risuji predemnou, rozhodnutí se přímo vztahují k jednotlivým dnum,a velice jasné cítím že je to pouze na mém odhodlání a nezlomnosti
    Děkuji je to krása

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*