Vyšší logika: Jediná cesta k osvícení

Nekonečný stvořitel je něco, co se nedá napodobit. Tím se dá jen žít. Ale jedině bezpodmínečně, protože pouze tak se dá vyjádřit bezpodmínečná Láska k čemukoliv, co nás obklopuje. Jedině tak lze prožít nekonečného stvořitele, který musí mít rád sám sebe. Proč by jinak existoval? A proč bychom existovali my?

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud nebudeme mít rádi sami sebe, nikdy nebudeme moci zažít pocit, jaké je to alespoň na nanosekundu věčnosti být nekonečným stvořitelem.

Pokud se milujeme, nikdy do sebe nebudeme vpravovat cokoliv, co by mohlo onu bezpodmínečnou nekonečnou lásku narušit.

Ledaže bychom tak učinili zcela vědomě, abychom zažili něco nového, co nás duchovně obohatí. Stejně tak činí i nekonečný stvořitel, když se osudu ptáme, proč se ubírá směrem, který bychom vůbec nečekali.

To je právě důsledkem stále se rozpínající rozmanitosti, kterou chce nekonečný stvořitel zažívat. Čím větší rozmanitost, tím bohatší zážitek uvědomění si sama sebe.

Ano, to je jediná cesta k osvícení – zažívat stále něco nového.

Až překročíme kritickou hranici minimálního uvědomění rozmanitosti, najednou si uvědomíme, kým doopravdy jsme.

Nekonečným stvořitelem v každém z nás.

Když se nám něco nelíbí, nejsme tak neskonale vděční, že se můžeme naučit sledovat rozmanitost. Takže základem všeho je naučit se mít rád to, co rádi nemáme. To ale neznamená, že máme být vším, co nám rozmanitost nabízí. Právě naopak. To bychom se stali jen někým jiným. To však není účelem.

Tím je maximální vstřícnost vůči absolutní rozmanitosti, která nás obklopuje, abychom se naučili bezpodmínečné lásce.

g.i.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Vyšší logika: Jediná cesta k osvícení MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vyšší logika: Jediná cesta k osvícení OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vyšší logika: Jediná cesta k osvícení monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*