Vyšší logika: Jediná cesta k osvícení

VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Pokud nebudeme mít rádi sami sebe, nikdy nebudeme moci zažít pocit, jaké je to alespoň na nanosekundu věčnosti být nekonečným stvořitelem.

Pokud se milujeme, nikdy do sebe nebudeme vpravovat cokoliv, co by mohlo onu bezpodmínečnou nekonečnou lásku narušit.

Ledaže bychom tak učinili zcela vědomě, abychom zažili něco nového, co nás duchovně obohatí. Stejně tak činí i nekonečný stvořitel, když se osudu ptáme, proč se ubírá směrem, který bychom vůbec nečekali.

To je právě důsledkem stále se rozpínající rozmanitosti, kterou chce nekonečný stvořitel zažívat. Čím větší rozmanitost, tím bohatší zážitek uvědomění si sama sebe.

Ano, to je jediná cesta k osvícení – zažívat stále něco nového.

Až překročíme kritickou hranici minimálního uvědomění rozmanitosti, najednou si uvědomíme, kým doopravdy jsme.

Nekonečným stvořitelem v každém z nás.

Když se nám něco nelíbí, nejsme tak neskonale vděční, že se můžeme naučit sledovat rozmanitost. Takže základem všeho je naučit se mít rád to, co rádi nemáme. To ale neznamená, že máme být vším, co nám rozmanitost nabízí. Právě naopak. To bychom se stali jen někým jiným. To však není účelem.

Tím je maximální vstřícnost vůči absolutní rozmanitosti, která nás obklopuje, abychom se naučili bezpodmínečné lásce.

g.i.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *