Je šišinka miniaturní solární elektrárnou?

Sluneční energie urazila již poměrně dlouhou cestu. Během posledních pěti let se vyvinula z těžkopádných solárních panelů, kterých se musely na střechy instalovat desítky, aby dokázaly poskytnout dostatek kilowattů za hodinu k provozu i těch nejmenších domácností. Poté přišly tenké fólie, které byly mnohem lehčí, a nedávno dokonce i spreje, který jsou založeny na nanotechnologiích, takže si můžete nakreslit nějaké hezké graffiti a zároveň si nechat solárně napájet počítač, lednici i klimatizaci.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Podle nejnovějších zpráv z MIT inženýr biomedicíny Šu-kuang Čang nastiňuje možnost odesílání solární energie do odlehlých vesnic pomocí solárních článků vyráběných ze zemědělského odpadu, které fungují na principu fotosyntézy zvaném fotosystém I (PS-I). Ty se podobně jako běžné solární panely položí na substrát a při vystavení světlu produkují elektrický proud. Protože nesmýšlím jako běžný člověk a ani jsme neabsolvoval MIT, začal jsem  tak přemýšlet.

"Buď je to snadné nebo nemožné". Salvador Dalí

Pokud dokážeme vytvořit energii z největšího zdroje volné energie ve vesmíru (odhaduje se, že pouhých 8 minut slunečního záření dokáže zásobovat energií celé město po dobu jednoho roku) a přidáme trochy organické hmoty, co nám brání napájet se světlem, které se odráží v našem malém, osobním slunci – šišince. Konec konců tato fascinující žláza má tyčinky a čípky a světlo podobně jako naše oči zpracovává. Bývá zmiňováno "osvětlení", ke kterému dochází po otevření šišinky, a i když se jedná o metaforu poněkud esoteričtější, proč se na ni nepodívat i z fyzické stránky?

Síly obecně máme více než síly vůle, a často se sami sobě vymlouváme a říkáme si, že něco nejde.  Francois Duc De la Rochefoucauld

Jehličnatý strom, který produkuje borové šišky, je jedním z nejstarších biologických rodů na zemi. Existuje již třikrát delší dobu než všechny druhy kvetoucích rostlin. Opravte mě, pokud se mýlím, ale už v páté třídě se vyučuje, že květiny a listy fotosyntézu vyžadují, aby mohly kvést, respektive zůstat zelené. Jestli mohou získat svou energii přímo od slunce rostliny, proč ne my? Šišince se říká sídlo duše, tisícilistý lotus, epicentrum osvícení, vedžat neboli Horovo oko, a před chvílí jsme je nazvali také borovými šiškami, ale možná to pravé osvícení tkví duchovně v tom, že můžeme aktivací této malé žlázy uprostřed mozku začít spalovat svůj vlastní zdroj energie.

Konec konců existují mýty a příběhy o jogínech s nadpřirozenými silami žijících v Himalájích, kteří byli týdny schopni fungovat bez jídla a vody. Legendy říkají, že existovali ze světla. Tyto schopnosti nejsou ve starověkých jogínských textech žádným vtipem. Siddhi jsou nadpřirozené síly, kterými prý dokáží vládnou probuzení a osvícení. Dokonce mají v sakskrtu zvláštní jména, například Anima, Mahima, Garima, Prapti.

"Alternativní fyzika je fyzika světla. Světlo se skládá z fotonů, které nemají žádné antičástice. To znamená, že ve světě světla neexistuje žádný dualismus." Terence McKenna

Vlastní energii už dokážeme vytvářet i prostším způsobem – pomocí kinetické energie. Kola, která šlapáním vyrábějí energii, je možné dnes najít na mnoha místech. Zpracování světelné energie už pak není tak přitažené za vlasy. Starověké texty dokonce hovoří o aktivaci těla světlem. To vyžaduje přesun na vyšší frekvence, ideálně tak, že vaše hrubé nebo hmotné tělo se stane dostatečně lehkým na to, aby mohlo spolupracovat s jinými prvky v naší galaxii – větrem, vzduchem, vodou i slunečními paprsky.

"K dosažení nemožného se člověk musí pokusit o absurdní."  Miguel de Cervantes

Vědci již poukázali na to, že ve vesmíru je pravděpodobně více dimenzí. Říká to i teorie strun. Tato potenciální teorie všeho by znamenala, že tyto starodávné metafory nejsou jen vylepšenou verzí Hvězdných válek, epizody 30027. Pokud existuje více rozměrů, pak by holografický princip a další návrhy "sjednoceného pole" umožňovaly doslova žít ze světla. Problém je, že siddhi, neboli "zvláštní" schopnosti, jsou ve starověkých textech zmíněny pouze letmo, neboť panovala domněnka, že by tyto síly mohly zkorumpovat nečistou mysl.

Znovu to uvedeme na příkladu z Hvězdných válek. Pokud není mysl očištěna, mohl by se člověk změnit v Darth Maula nebo Darth Vadera, a místo použití svých sil ke konání dobra by mohlo dojít k nafouknutí ega a konání zla. Mám podezření, že jak by se stali světlejšími a jasnějšími díky intuitivním postřehům získaným na duchovní cestě, mohlo by mnoho lidí mít přemrštěné ego, neboť i mnoho duchovních "guru" se nedokázalo zbavit svých přirozených lidských přání a tužeb.

Existují vtipy o zendó čili meditačních budovách, že jsou plné opilých mnichů a patolízalů, kteří mnichy i přesto následují. Není však nepravděpodobné, že bychom si dokázali vypěstovat určité nadlidské rysy. Zvažte tyto zázračné výkony. V děloze děti "dýchají" vodu z dělohy své matky přes pupeční šňůru. Je známo, že když organismus zaplaví dostatek adrenalinu, matky dokázaly nadzvednou auto, aby osvobodily pod nimi uvězněné děti.

Odvážlivý Holanďan Wim Hof, který běžel arktický maraton, přežil bez košile 30 stupňů pod nulou. Dvoumetrový muž jménem John Evans dokáže na hlavě udržet celý automobil. To jsou jen příklady obyčejných lidí, kteří dokáží neobyčejné věci. Kromě toho dokáží mistři šaolinského kungfu tlačit auta s mečem proti krku a provádět gravitačně nemožné kousky ve vzduchu. Tibetští mniši již dokázali, že mohou prostřednictvím meditace výrazně měnit vlastní tělesnou teplotu.

"Je docela zábava dokázat nemožné." Walt Disney

“… Duchovní molekula musí s rozumnou spolehlivostí vyvolat určité psychické stavy, které považujeme za "duchovní". Jde o pocity mimořádné radosti, nadčasovosti a jistoty, že to, co zažíváme, je skutečnější než skutečnost. Takové podstata nás může vést k přijetí koexistence protikladů, života a smrti, dobra a zla; vědomí, že vědomí pokračuje po smrti; hluboká znalost základní jednoty všech jevů; a pocit moudrosti či lásky prostupující celou existencí." Rick Strassman, Duchovní molekula

Pokryti chladnými, vlhkými listy, byli schopni změnit svou teplotu natolik, že z listů začala stoupat pára. Díky meditaci je šišinka stále otevřenější a zaplavuje mozek a tělo od serotoninu odvozeným melatoninem neboli DMT (dimethyltryptaminem). Tyto výkony jsou zřejmě jen špičkou ledovce. Pokud otevřením šišinky a osvícením své mysli dokážeme pouze otevřít svou mysl k alternativním světům, je dost dobře možné, že nakonec na své cestě najdeme způsob, jak přijímat světlo očima a kůží a využít ho k pohonu svého těla.

I pokud přizpůsobení neproběhně biologickou cestou, tak přemýšlet nad využitím solární energie a biologického odpadu jako vědci z MIT je tou správnou cestou. Pokud se esoterické příběhy z minulosti dokáží spojit s nejmodernějším technologickým vývojem současnosti, možná budeme schopni pohánět horské dráhy v Disneylandu odpoledním poležením si na slunci. (zdrojwww.bodymindsoulspirit.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Je šišinka miniaturní solární elektrárnou?  ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Je šišinka miniaturní solární elektrárnou?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Je šišinka miniaturní solární elektrárnou?  http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*