Tento svět je geniální a dokonalý v Jednom

Stejně je tento svět navržený naprosto dokonale. To my jen sami si geniální plán života vysvětlujeme špatně, když nám osud hází klacky pod nohy a my takzvaně trpíme. Jenže to je pouze další a další šance, jak se probudit ze snu, do něhož upadáme od raného dětství.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Okolo tří až čtyř let věku nám povětšinou naši rodičové, a jim jejich a tak dále, dají první obrazný roubík na ústa a tmavé brýle na oči, protože už je přestalo bavit dál poslouchat naše žvatlání, že tento svět funguje úplně jinak než si oni sami namlouvají.

Přitom naši rodičové našim narozením do naší rodiny dostávají unikátní příležitost probudit se ze spánku, do kterého je uvrhli jejich rodičové ze stejného důvodu, jako to oni udělali nám.

Jak z toho ven? Naslouchejme více dětem, berme je jako rovnocenné partnery, kteří nám velmi zdatně a inspirativně pomohou utvářet budoucí lepší svět.

Děti jsou tady pro nás. A pokud jim budeme chtít říci, že něčemu nerozumí, protože jsou na to moc malé, zkusme si připomenout, že možná jsme to naopak my, kteří něčemu rozumíme a paradoxně si myslíme, že víme více než ony.

Platí totiž základní pravidlo fungování tohoto světa, a sice že děti se rodí vždy duchovně vyspělejší než jejich rodiče. Dejme jim prosím příležitost dokázat tuto nevyhnutelnou skutečnost, na které je postaveno obecné pojetí faktoru růstu, jinak bychom dávno vymřeli.

Základní hypotéza, že tento svět je navržený naprosto geniálně, tudíž platí i nadále.

amber

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Tento svět je geniální a dokonalý v Jednom269b - Tento svět je geniální a dokonalý v Jednom MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Tento svět je geniální a dokonalý v Jednom OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Tento svět je geniální a dokonalý v Jednom monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*