Látky v Anoně pomáhají ničit nádorové buňky

Jihoamerický strom Anona Graviola je proslulý především svou pověstí bojovníka s rakovinou. Výsledky výzkumů prováděných v sedmdesátých letech 20. století americkými vědci byly pro vědecký svět velkým překvapením. Prokázaly, že acetogeniny obsažené v listech Annona M., ničí mnoho druhů nádorových buněk, zvláště rakoviny slinivky, plic, tlustého střeva, prsu a prostaty.

REKLAMA

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nevysoký strom z tropické části Peru rostoucí ve výškách okolo 1.000 m n. m.známý také jakoGraviola a Guanabana. Charakterizují jej neopadavé, zelené, podlouhlé, lesklé listy a  chutné a výživné plody, známé jako guanabana. Již v předkolumbovské éře byla Anona známa a využívána jako „lék” místními obyvateli. Jednotlivé části stromu mají jiné léčivé vlastnosti, jakoby se „specializovaly” v různých oborech. 

Kůra působí antibakteriálně a proti vředům, užívaná společně se semeny je účinná proti cizopasníkům.

Odvar z listů (cenný antioxidant) působí proti novotvarům, ničí rakovinové buňky a eliminuje z organizmu volné radikály, zdroj mnoha chorob. Listy  Annona Muricata mají také účinky imunostimulační, tonizující, uklidňující, působí proti bolesti, křečím, epilepsii a diabetes. Snižují krevní tlak, vyrovnávají zrychlený tep, podporují potírání plísní, virů (HIV, Herpes simplex),  a bakterií. Příznivě působí i na trávící trakt, stimulují trávící procesy,regulují hladinu cholesterolu. Výrazně zpomalují stárnutí buněk organizmu a zvyšují jeho vitalitu. Používá se je i proti malárii a horečkám.

plody%20anona - Látky v Anoně pomáhají ničit nádorové buňky Plody Anony jsou zdrojem cenných mikroelementů a mají vysokou výživnou hodnotu; 100 g ovoce obsahuje mimo bílkovin, škrobů, fruktózy a glukózy 45,8 mg draslíku, 23 mg sodíku, 23,9 mg hořčíku, 26 mg fosforu, 0,47 mg železa. S oblibou se proto používají k výrobě marmelády, zmrzliny, ovocné šťávy, sladkého pečiva a nápojů. Zvyšují tvorbu mléka u kojících matek. Nezralé nachází své místo v kuchyni jako zelenina. 

Obsahové látky:  Z nejdůležitějších látek Anona obsahuje  alkaliody mimo jiné izoquinolové – asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasycené mastné kyseliny, vitamín C a jiné.

Výsledky výzkumů prováděných v sedmdesátých letech XX. století americkými vědci byly pro vědecký svět velkým překvapením. Prokázaly, že acetogeniny obsažené v listech Annona M., ničí mnoho druhů nádorových buněk, zvláště rakoviny slinivky, plic, tlustého střeva, prsu a prostaty. To staví tuto rostlinu do řádu neobyčejných. Její působení proti bolesti a depresím je v případě léčby novotvarů jen dalším příznivým a užitečným faktem.
Zajímavostí je, že mimo velké snahy mnoha farmaceutických firem se dosud nepodařilo laboratorně vytvořit identické složky jako v  Anona. Příroda je tedy v tomto případě nezastupitelná.

Podle zkušeností tradiční medicíny i současné vědy se používá při:

 • anona - Látky v Anoně pomáhají ničit nádorové buňky nádorových onemocněních  
 • pomocně při AIDS 
 • k posílení imunitního systému
 • epilepsii 
 • Parkinsonově chorobě – pomocně 
 • nespavosti
 • stresech a neuralgiích  
 • depresích    
 • palpitacích srdce  
 • onemocněních trávícího traktu 
 • cizopasnících (včetně leischmaniózy 
 • průjmech  
 • cukrovce   
 • vysokém krevním tlaku    
 • astma   
 • horečkách 
 • mykózách  
 • revmatizmu a artrózách    
 • vředovém onemocnění
 • při chronické únavě. 

Obvyklý způsob použití:

1-2 lžíce byliny zalít cca 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit. Pít 3x denně . 

Upozornění: bylina muže snižovat krevní tlak.GRAVIOLA%20Z%20OWOCAMI%202 - Látky v Anoně pomáhají ničit nádorové buňky

Co je dobře vědět o Anoně a léčbě rakoviny

Vývar z Anony připravujeme takto: nejčastěji 1-2 lžíce byliny zalít cca 700 ml studené vody, přivést k varu a povařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit, pít 3x denně   

Anona by se měla užívat pouze 1 měsíc a pak udělat na 1 měsíc pauzu.

Anona Graviola snižuje krevní tlak. Pokud berete léky na jeho snížení musíte si častěji  měřit  jeho hodnoty a buď snížit dávku léků a nebo pít slabší vývary.

V silnějších dávkách může Anona i snižovat srdeční frekvenci (tep). Pokud užíváte léky ke snížení frekvence tepu – třeba častěji kontrolovat jako u tlaku.

Nelze samozřejmě očekávat, že 50 g byliny vyléčí nemoc, která je vyvolána několika faktory a většinou se jedná o souběh několika diagnóz.

Nejlepšího efektu lze dosáhnout ve spojení s jinými bylinami.

Pamatujte, že proti nádorově působí také kapky SANGRE DE DRAGO – velmi jednoduché v použití – bere se jednou za den 15 -20 kapek – a nápomocná je i VILCACORA a Tahuari . Důležitá je i očista organizmu, který pak lépe vstřebává účinné látky obsažené v bylinách. Společné působení několika bylin v ucelené kúře je větší zárukou úspěšnosti léčby.

zdroj: Institut tradiční peruánské medicíny

REKLAMA

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*