Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky

Převážně duševně pracující lidé či studenti neustále hledají způsoby, jak stimulovat myšlení. Respektive jak se nastartovat, když jste po celodenní práci unavení, ale všechno jste ještě nestihli. Káva už nezabírá, stejně tak zelený čaj. Máme pro vás ideální tip. Kombinaci moderní technologie s naprosto přírodními prostředky.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky.
Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mysl lze stimulovat tak, že nás nebudou obtěžovat nechtěné myšlenky. I když se jedná pouze o myšlenky, tak nás dokáží velice brzdit a ve finále i vyčerpávat. A to především, pokud se chceme soustředit na nějaký konkrétní úkol.

Ani nevíme, jak dokážeme pak pracovat efektivněji a ušetřit si tolik času, dokud nezkusíme svou mysl vyladit. Výsledek je pak opravdu znatelný. Způsobů, jak svou mysl vyladit, je hned několik. Mnoho z nich však pak může mít i negativní stránku spojenou s propadem a zvýšenou únavou.

Existují však bylinky na podporu myšlení, které vás dostanou opravdu na jinou vlnu či úroveň, a pomohou vám tak fungovat o mnoho procent užitečněji. Zároveň vás nedostanou do energetické či psychické tísně. Výrazný účinek zaznamenáte po dlouhodobějším užívání. Budete však velice mile překvapeni, jak moc jste svou mysl nevyužívali.

Bylinky na mysl

Ginkgo

Ginkgo je velice oblíbeným povzbuzovačem, který se taktéž řadí mezi bylinky na podporu myšlení. Jedná se o opadavý strom dorůstající do výšky 20-35 metrů. V angličtině se mu rovněž přezdívá „panenské vlasy“, protože připomíná takto nazývaný druh kapradiny. Ginkgo roste velmi dlouho. Nejstarší ginkgo strom na světě má přibližně dva tisíce let.

V Evropě byl poprvé představen ve druhé polovině 17. století, ačkoli první zmínky o lékařském užití se datují již v době 2800 let před Kristem. Sušené ginkgo listy mají široké použití. Využívají se jako prevence cévních onemocnění, infarktů nebo mozkových příhod. Jejich užívání zvyšuje průtok krve končetinami, nervy a mozkem, což napomáhá stimulovat mysl a zlepšovat paměť.

Brahmi

Mezi další bylinky na podporu myšlení patří brahmi, neboli kosmické vědomí. Můžete se setkat i s názvem bacopa drobnolistá.  Jedná se o bylinu, která se poměrně často používá také jako akvarijní rostlina.

Tato bylina umí zlepšit koncentraci a zvýšit mozkovou aktivitu. Posiluje také imunitní systém, snižuje nervozitu, zlepšuje spánek, schopnost hojení a pomáhá také při některých kožních onemocněních.

Brahmi může být rovněž účinnou pomůckou pro studenty, jelikož podporuje učení a následné pamatování učiva. Dokáže zharmonizovat obě mozkové hemisféry, a navodit tak pocit lehkosti a jasnosti myšlení. (amb)

Brahmi i ginkgo můžete zakoupit v eshopu Energie života.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky269b - Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mysl pozvednou do jiné ligy chytré bylinky monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*