Horoskop od 6. do 12. května 2019

Zatímco první polovina týdne bude přát úspěchům, státní svátek vše zastaví do klidu před bouří, která vypukne zejména v závěru týdne. Začnou diskuse. Některé se odehrají v přátelském duchu, jiné mohou být až na ostří nože. Skrytým smyslem bude uvědomění, proč se různí lidé vzájemně nemohou nikdy pochopit. Toto osvícení bude základem pro rozvoj vědomí v blízké budoucnosti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

249 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

249 Kč


Horoskop na tento týden od 6. do 12. května 2019.
Horoskop na tento týden od 6. do 12. května 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Postupně pak dojde k obnovení skrytých schopností, které jste měli vždy, ale z určitých důvodů jste je nevyužívali, protože jste se domnívali, že je to nepřípustné. Není tomu tak. Ony schopnosti jen čekají na své uplatnění, dokud je nezačnete využívat vědomě a tedy zodpovědně. Horoskop na tento týden zdůrazňuje, že k nárůstu superschopností nedojde najednou, ale postupně. Je třeba jim dát čas, abyste se s nimi intenzivně sžili. Jakmile se tak stane, sami sebe již nepoznáte. Budete jiní – konečně sví.

Zároveň se prosím připravte na holou skutečnost, že vám mnozí lidé přestanou definitivně rozumět. Ne že by tomu bylo jinak i v minulosti, ale nyní to bude již jasně zřejmé. Stanete se pro ně zjevením, které nepatří do jejich vidění světa.

Paradoxně o to více, když se Vám začne pro ně zcela nelogicky ještě více dařit. Dostane se Vám požehnání vyšších sil, které již nejsou mimo vás, ale uvnitř vás. Vždycky byly, jen jste si neuvědomovali, že jsou vaší součástí.

Pondělí

Pondělí bude příjemné, harmonické, byť s občasnými diskusemi, ale stále v přátelské rovině. K večeru se může projevit vliv disharmonických energií.

Úterý

V úterý půjde rovněž vše jako po másle, budete mít nad sebou ochranu, ale je v případě, že budete tvrdě bránit svá práva, která se možná někdo pokusí potlačit. Ale jen pokusí, protože vy znáte sami sebe a víte, že svoboda je pro vás na prvním místě a nenecháte se nikým spoutat.

Středa

Ve státní svátek budete cítit silnou podporu díky tomu, že jste se v úterý nedali. Požehnání bude ovšem postupně slábnout s předzvěstí diskusí v dalších dnech. Doporučujeme trpělivost.

Čtvrtek

Cokoliv budete činit ve čtvrtek, bude jako házení hrachu na zeď. A čím více budete umínění, tím více hrachu spotřebujete. Raději se někam ukliďte a odpočívejte.

Pátek

V pátek může docházet k euforickým událostem, které vás oblaží na duši a dodají čerstvou energii. Přestože každá věc má své pro a proti, v těchto případech neváhejte a berte nabízené všemi deseti.

Sobota

Sobotnímu dopoledni může vládnout menší zmatek, nad který se ale brzy povznesete, protože ucítíte pronikavou změnu ve vašem vědomí. Nemá ovšem smysl o tom komukoliv říkat, protože vlastní transformaci můžete vnitřně porozumět jen vy sami.

Neděle

Neděle bude energeticky velmi náročná, což vás přiměje zahloubat se do příčin, proč se tak děje. Možná se rozhodnete pro menší korekci životního směřování směrem k větší důslednosti.

Horoskop pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

V případě BERANŮ euforické nadšení z úvodu týdne vystřídá nervozita z nového směru, kterým se berani brzy začnou ubírat směrem k hlubší vnitřní moudrosti, což je povede k přehodnocení některých životních postojů.

LVI se dočkají hlavně na počátku týdne podpory, která ovšem záhy odezní a život se poněkud ztíží. Celkově bude ale pro lvy tento týden spíše povzbudivý. Možná se jim naskytne výhodná investice.

STŘELCI se rovněž mohou těšit na poměrně příznivý týden. Zároveň ale mohou narážet na neporozumění se svým okolím, tudíž budou mít tendenci spíše více mlčet.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

Některým BÝKŮM se otevřou dveře k vnitřní moudrosti, což je na druhou stranu může stát i nějaké finance. V reakci na to se o víkendu proto mohou chovat poněkud bláznivě.

PANNY čekají hlavně zpočátku týdne nedorozumění, některé z nich proto může sklátit téměř poraženecká nálada, což může mít za následek pokles imunity. V závěru týdne se vše v dobré obrátí.

KOZOROZI budou mít od pondělka poněkud napilno, takže se mohou v zápalu nadměrného množství práce ocitnout tváří v tvář vlastnímu hněvu. Pokud jej využijí jako palivo, případný konflikt se promění v přátelskou, plodnou diskusi, která je povznese.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI budou rovněž zažívat od pondělka silný nápor. Svátek ale oslaví ve společnosti stejně smýšlejících přátel, byť některé diskuse mohou poměrně slušně plápolat kvůli umíněnosti jejich aktérů.

I když se VÁHÁM tento týden bude dařit, na začátku budou nosit v sobě pocit, že všechno není úplně v pořádku. To ale brzy odezní a přijde kýžený obrat.

VODNÁŘI se podobně jako váhy dočkají obratu, a to hned od pondělka. Úspěchy jim dodají energii a také nové myšlenky, které se ovšem nemusí setkat s pochopením okolí.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI zažijí harmonické souznění se svým vnitřním já. Jejich život dozná pozitivních změn, které jim přinesou více odpočinku. Byť vše má svou cenu, kterou budou muset za to zaplatit.

ŠTÍRŮM se rovněž bude dařit, i když zároveň budou muset něco obětovat. Tento fakt jim umožní něco nového pochopit a tím se také uvolnit, což je bude příjemně podporovat na další cestě životem.

Na RYBY se toho bude tento týden valit více než dost, jejich vnitřní pocity mohou tak být silně rozhozené. Uprostřed týdne se naladí na frekvenci lásky, což z nich bude vyzařovat na všechny strany.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 6. do 12. května 2019 269b - Horoskop od 6. do 12. května 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 6. do 12. května 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 6. do 12. května 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*