Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019

Příští týden se pro čtenáře tohoto horoskopu něco hodně zásadního změní. Pokud jste si dopřávali doposud letní odpočinek, brzy vás aktuální dění vytrhne z letargie. Bude totiž docházet k mnohdy dramatickým výměnám názorů, byť nepůjdou až na ostří nože. Stále se ponesou v přátelské rovině, ale tvrdostí se šetřit nebude.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že vstoupíme do nového období, kdy budeme nuceni obhajovat své postoje a názory. Ačkoliv se nám mnozí lidé budou snažit vnutit, že se jedná pouze o naši víru, nikoliv skutečnost, opak je pravdou.

Jelikož z naší strany půjde opravdu o rozvoj civilizace, čemuž se ovšem většina lidstva úpěnlivě brání, protože nechce na sobě Pracovat, staneme se pověstnou červenou dekou pro rozzuřeného býka.

Neustále si uvědomujme, že pokud v diskusích nejde o náš vlastní prospěch, ale řídíme se soucitem a empatií, je Právo na naší straně.

Ačkoliv nám uznání některých diskutujících udělá velkou radost, což nás posílí, abychom zvěstovali dál, bohužel ne všichni jsou ochotni uznat vlastní mylné přesvědčení, vyplývající z naprogramovaného sobectví.

Co to znamená?

Že můžeme přijít o některé přátele. Budiž nám útěchou, že ve skutečnosti nikdy našimi přáteli nebyli, protože ti opravdoví nás nikdy neopustí. Vědomá trpělivost proto bude na místě, pomůže nám udržet v sobě klid a mír.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí jako již tradičně na nás může čekat hodně práce, ale v něčem to bude odlišné. Naplní nás totiž nadějí, že rosteme.

Úterý

Z rána nám může čekat pokles energie. Budeme pátrat pátrat, proč se tak děje. Díky našemu správnému rozhodnutí se nám odpoledne opět začne dařit.

Středa

Středa nás naplní nadějí, protože se nám dostane podpory, která bude předzvěstí obratu. Jen pozor na záchvaty hněvu u lidí, kteří nechápou vůbec nic.

Čtvrtek

Ve čtvrtek začnou slibované diskuse. Užívejme si jich.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Nebývalá energie nás přiměje v pátek pochopit skryté zákonitosti fungování této reality. Závěr dne ovšem může být náročný, hlavně po energetické stránce.

Sobota

Počítejme s tím, že si zejména v sobotu diskuse vyberou svou daň. Když budeme stát za svým, očekávejme nátlak. Když polevíme, bude to pro ostatní důkaz, že jsme to nemysleli vážně a tudíž nás i v budoucnu nebudou brát vážně. Co si vyberete?

Neděle

Když zažíváme jakýkoliv nátlak, je to jen příznakem nadcházejícího obratu, který v neděli přijde. Hlavně odpoledne. Není to zázrak, ale prostý výsledek našeho nezměrného úsilí. Jakýkoliv nápor je pouze zkouškou, zda-li jsme postupu hodní.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019269b - Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. července 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*