Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna

Čeká nás totální výbuch radosti, protože se nám podaří něco, v co jsme ani nedoufali. Po dlouhém období snahy budeme sklízet plody, což nás na jednu stranu naplní snovým bláznovstvím, ale také menšími zmatky. Naše schopnost se rozhodovat bude snížená, protože uvidíme mnohem více možností než doposud.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto připomíná, že každá mince má dvě strany. Bude proto zásadní si připomenout pokoru vůči nám samotným. Jinak také můžeme spadnout do deprese, protože nebudeme vědět, jak s naším úspěchem naložit. Bude proto žádoucí se obrnit trpělivostí, že naše investice jsou dobře uloženy a brzy je budeme moci smysluplně rozvinout.

Když to necháme stranou pomalu růst, můžeme se soustředit na jiné záležitosti, které budou pro nás velmi úspěšné. Naplní nás totiž nadějí do budoucna. Bude nám přáno, takže si půjdeme za svým pevně a odhodlaně, ale zároveň ohleduplně, protože plně chápeme důsledky svých činů.

Zároveň nás může čekat nový směr, který bude vyžadovat naše plné odevzdání a stanovení priorit.

Budeme si stále více uvědomovat, že za každým vědomým úspěchem číhají nesnáze, jelikož si uvědomíme, co z toho bude pro nás vyplývat do budoucna. Pokud jsme s tím srozumění, jděme a neohlížejme se zpět, protože tam už nic není.

A pokud nejsme, počítejme s tím, že každé naše rozhodnutí bude krokem do neznáma, kde se mohou objevit nepříjemnosti, s nimiž nám může pomoci jedině někdo zkušený. Zranění našeho ega bude jisté a smysluplné.

Když z úrovně ega pochopíme, že se máme nechat vést naším vyspělejším já, bude se nám dařit lépe orientovat se v našem životě.

Jinak se opět ocitneme v nevědomosti, protože budeme konat naslepo.


Mantra na tento týden: Důvěřuj své intuici.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Zrána může docházet k nedorozuměním. Brzy však pochopíme, proč k nim dochází, a proto situaci změníme k lepšímu. Počítejme ovšem s tím, že něco může přestat fungovat.

Úterý

V úterý bude pokračovat anabáze z pondělí s tím, že mohou vzplanout diskuse. Bude záhodno v nich zachovat pevný a nezlomný postoj, pokud dobře víme, že náš postoj je společensky prospěšný.

Středa

Zkraje dne se nám bude dařit, ale pak se všechno zastaví. Pomůže nám až pomoc přátel a stejně tak práce s detaily.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pro nás velmi harmonický, hlavně pro naše nitro. Pokud se trpělivě přesuneme přes povinnosti, dočkáme se podpory, abychom pak k večeru mohli zcela vypnout.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek ráno si dejme pozor na nechtěný konflikt. Pokud budeme postupovat opatrně a včas jeho náznaky rozpoznáme, ocitneme se opět v harmonické stabilitě stejně jako minulý den.

Sobota

Sobota bude dnem transformace. Budeme vidět realitu v jiných barvách než doposud. Budeme se cítit pevní a zároveň v bezpečí. Díky tomu můžeme očekávat pozitivní obrat a dotažení jistých úkolů do zdárného konce.

Neděle

Neděle bude zpočátku jakoby zastavená, ale pak se díky vášnivým diskusím vše rozběhne a přivede nás na nové území, které ve k prosperitě a hojnosti. Stále však musíme dbát na pečlivost a opatrnost v našich rozhodnutích.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna 269b - Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. července do 2. srpna  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*