Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července

Přestože tento týden může být hodně nervózní, bude nám přáno, abychom jakékoliv obtíže překonali. Díky naší prozřetelnosti budeme příčinu napětí znát. Zdržme se ovšem nutkání cokoliv vysvětlovat lidem, kteří jsou na své negativitě těžce závislí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července 2020.
Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden přímo nabádá, abychom se moudře drželi spíše stranou a nezasahovali do cizích sporů, protože by se pak hněv mohl obrátit proti nám.

Na druhou stranu bude dobré se podporovat v komunitách podobně smýšlejících lidí, hlavně co se týče morálních a etických zásad.

Počítejme s tím, že i když budeme klidní, nervozita ostatních bude nepřímo ovlivňovat i naší realitu. V něčem budeme mít více práce než obvykle. Některé věci se neobejdou bez dramatické výměny názorů. Jakýkoliv výsledek bude kompromisem, z něhož nebude mít radost ani jedná strana.

V druhé polovině týdne všechny rozpory ustanou a rozhostí se klid. Ale jen dočasný, protože pod povrchem budou stále pulsovat hořké pocity, že všechno nedopadlo tak, jak mělo.

V mnohých z nás to může probublat do konfliktu. Bude proto dobré se ovládat, ať se děje, co se děje. V některých záležitostech bude ideální dokonce ustoupit nebo své postoje přehodnotit.

To však neznamená, že bychom měli rezignovat. To by bylo špatně pochopeno. Naopak máme jít dál za svým, ale ideálně rovnovážně balancovat, abychom neupadli do kteréhokoliv extrému.


Mantra na tento týden: Nic mne nerozhodí.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Nervózní bude již pondělí. Když se obrníme trpělivostí a budeme se rozhodovat rozvážně, čeká nás stabilita a podpora.

Úterý

V úterý se nám ukáže nová cesta a zároveň pochopíme, co musíme naopak uzavřít. Pokud jsme schopni vidět důsledky našeho rozhodnutí, bude rozhodnutí moudré. Pokud to vědět nebudeme, nezbude nám, než jít naslepo.

Středa

Středa může být plná vzájemného nepochopení. To sice brzy nahradí klid, ale jen za cenu jistých obětí. Budeme se držet opodál.

Čtvrtek

Ve čtvrtek si něco zásadního uvědomíme. Zároveň nás čekají jistá vydání. Pokud budeme pečliví, trpěliví a pokorní, snadno se s tím smíříme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek dojde k naprosto zásadnímu obratu. Díky naší trpělivostí nám opět vpadne do života štěstí, které nám přinese mnoho pozitiv.

Sobota

Sobota může hodně rozporuplná a zmatená. Ranní nedobrý pocit může brzy vystřídat radost, která může přejít do konfliktu, zvláště pokud bude podpořená alkoholem.

Neděle

Následky případných sobotních konfliktů mohou být nedozírné – zmar, hněv a rozčarování v jednom velkém vnitřním zranění. Dokážete se proto v sobotu ovládnout?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července269b - Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 29. června do 5. července monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*