Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022

Tento týden začne velkým chaosem, doprovázeným vzrušenými debatami, byť konstruktivními. Zásadní bude naše rozhodnost a odvaha dotáhnout věci do zdárného konce. Kdo má sebevědomý tah na branku, bude vítězem.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Počítejme ovšem s tím, že každý nový směr vyžaduje maximální míru trpělivosti. I když nám bude přát štěstí, zejména co se týče podpory přátel a kolegů, vše nemusí být jasné a zřejmě od počátku. K některým cílům se musíme propracovat postupně, protože jsou za mnohými dveřmi, kterými musíme projít. Jen intuice ruku v ruce se srdcem nás mohou vést k těm správným.

Důležité bude proto neustále pečlivě a pozorně následovat svůj vnitřní záměr bez ohledu na skutečnost, jak dlouho nám bude trvat, než se ukáží první výsledky. Základem pevné vůle je silná vnitřní sebedůvěra. A to i za cenu, že na některé věci zůstaneme sami. Tím lépe, vše tak bude záležet jen na nás.

Pokud jsme již nasbírali mnoho životních zkušeností, jsme mnohem více zdravě sebevědomější než ostatní. To ale zároveň může být kamenem úrazu, protože jejich žárlivost se snadno může změnit na hněv. Nenechme se k ničemu vyprovokovat, je to pouze zkouškou naší svaté trpělivosti.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude pod těžkým náporem, bude se toho valit na nás hodně. My ale víme, že je to dobře a zkušeně jakýkoliv tlak zvládneme. Odměnou nám bude souznění s lidmi na stejné vlně.

Úterý

V úterý si proto budeme jen tak zlehka vykračovat. Budeme mít plnou podporu, byť se můžeme cítit poněkud odloučeni od ostatních. Pohlédněme proto pod povrch reality našeho života.

Středa

Ve středu se opět přichystejme na nával práce a povinností. Opět to bude dobře, protože naše mysl se transformuje na vyšší úroveň. Na mnohem klidnější a zároveň úspěšnou úroveň.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme mít opět hodně práce, ale ta se postupně zamlží a znejistí. Pozor na vnitřní nespokojenost.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podporující, ale zároveň plný pádů. Držme se od všemožných kalamit pokud možno co nejdále, věnujme se pouze svým zájmům.

Sobota

Podpora nás bude provázet i v sobotu, něco ale budeme nuceni přehodnotit. Jak budeme jednat? Nastal již pravý čas?

Neděle

Neděle začne svěže a bezstarostně. Pozor na ego, které bude plné síly. Lepší bude své ambice krotit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022269b - Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 28. listopadu do 4. prosince 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*