Přírodní alternativy léků na ředění krve

Hledáte alternativy k syntetickým lékům na ředění krve a chcete zároveň zlepšit své zdraví přirozenou cestou? V tom případě se zkuste obrátit na přírodní alternativy léků na ředění krve. Které to jsou především?

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Přírodní alternativy léků na ředění krve.
Přírodní alternativy léků na ředění krve.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přírodní alternativy léků na ředění krve pomáhají snížit riziko vzniku krevních sraženin, které mohou následně způsobit mrtvici, srdeční infarkt nebo hlubokou žilní trombózu. Jaké jsou vůbec rizikové faktory pro vznik krevních sraženin? Jde o vysoký krevní tlak, vysokou hladinu cholesterolu, nedávnou operaci, zánětlivé onemocnění nebo dříve prodělaný infarkt či mrtvice.

Přírodní alternativy léků na ředění krve: Jak fungují?

Léky na ředění krve ovlivňují funkci krevních destiček či krevní plazmy. Pomáhají tak snižovat srážlivost krve. A jak fungují přírodní alternativy těchto léků na ředění krve? Na tři nejdůležitější z nich se postupně podíváme.

Kurkumin obsažený v kurkumě působí bez vedlejších účinků

Kurkumin je aktivní složkou kurkumy, vykazuje protizánětlivé vlastnosti a může mít antikoagulační účinky, které mohou pomoci ředit krev. Jak naznačují vědecké studie, kurkumin dokáže snížit hladinu triglyceridů v krvi a právě vysoká hladina triglyceridů může vést k ateroskleróze. Kurkumin proto patří mezi přírodní alternativy léků na ředění krve, které zároveň snižují riziko infarktu či mrtvice.

Kurkumin, který pomáhá ředit krev, působí bez vedlejších účinků. Užívejte jej pouze tehdy, pokud neberete syntetické léky na ředění krve. Co je také důležité – zvažte tuto přírodní alternativu léků na ředění krve i v případě užívání léků proti cukrovce.

Omega-3 mastné kyseliny snižují srážlivost krve

Hledáte další přírodní alternativy léků na ředění krve? Zdravou krev zajistí omega-3 mastné kyseliny, které najdete ve lněném oleji, chia semínkách, dýňových semenech nebo avokádu. Omega-3 mastné kyseliny můžete užívat i coby doplněk stravy. Čím jsou pro vás prospěšné?

Stejně jako kurkumin vykazují omega-3 mastné kyseliny protizánětlivé vlastnosti a mají rovněž mírné antikoagulační účinky. Jinak řečeno, snižují schopnost krevních destiček vytvářet sraženiny. Omega-3 kromě toho snižují krevní tlak a hladinu krevních tuků a rovněž zlepšují fungování imunitního systému.

Ginkgo biloba patří mezi významné přírodní alternativy léků na ředění krve

Antikoagulační účinky může mít také ginkgo biloba, která byla používána k podpoře krevního oběhu. Tato bylina zlepšuje krevní oběh tím, že rozšiřuje cévy a tepny a zlepšuje v nich průtok krve. Ginkgo biloba rovněž působí proti praskání cév a její užívání předchází vzniku křečových žil.

V jakých dalších případech vám může být ginkgo biloba prospěšná? Tato bylina pomáhá při nedokrvení dolních končetin i při srdeční arytmii. Jelikož podporuje lepší proudění krve, do všech částí těla se tak dostanou kyslík a živiny.

Ginkgo biloba, která ředí krev a pomáhá při zvýšené krevní srážlivosti, významně snižuje riziko mrtvice a infarktů. Pokud však užíváte syntetické léky na ředění krve, ginkgo bilobu s nimi zároveň neberte.

Caigua: Přírodní lék na vysoký tlak a cholesterol

Super specialistou na cholesterol je zase peruánská bylina Caigua. Obsahuje bioaktivní substance, které mají pozitivní vliv na metabolismus tuků. Díky tomu Caigua snižuje hladinu “zlého” LDL cholesterolu, který je odpovědný za sklerotické změny cév a který způsobuje arteriosklerózu. Caigua zároveň zvyšuje hladinu “dobrého” HDL cholesterolu.

Jaký má tedy Caigua přínos? Jelikož čistí cévy a tepny od usazenin, představuje skvělou prevenci aterosklerózy a předchází vzniku mrtvice, infarktu, ale i srdečních či oběhových chorob. Tato peruánská bylina zároveň slouží jako podpůrná přírodní léčba vysokého tlaku a cukrovky.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*