Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020

Čeká nás nová cesta. I když pocit z ní budeme mít velmi prázdný, neútěšný, v hloubi duše budeme vědět, že nám nic jiného ani nezbývá. Musíme začít bezvýhradně tvořit svou vlastní realitu. Nikoliv bojem, který je pouze příznakem, že si nevíme rady. Ale pohledem dovnitř sebe, kde uvidíme oslňující světlo. A z něj můžeme začít stavět. Cokoliv, co nás napadne a bude zušlechťovat tento svět směrem k lásce, empatii, soucitu ke všem živým bytostem. Ovšem pozor - shovívavost není totéž, co soucit.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že začátek týdne bude hodně nervózní, ale pak se uklidníme a zregenerujeme své síly. Čeká nás velká pozornost okolí, což povede k naší vnitřní stabilitě, protože jsme si naprosto jistí tím, co děláme, protože nikomu neubližujeme. Naopak pomáháme těm, kterým je ubližováno.

Počítejme ovšem s tím, že egoisté a egoistky budou vše převracet naruby. Nenechme se tím znervóznit. Vůbec nereagujme a neutrpíme žádné zranění. Jakýkoliv útok se tak vrátí svému původci dvojnásobnou silou. Oni sami samozřejmě nebudou tušit, že si ubližují oni sami. Ale takový je úděl jejich nevyspělosti.

Nemá žádný smysl jim cokoliv vysvětlovat, protože oni se již před osmi lety rozhodli, že se nebudou již ničemu novému učit. Buďme proto trpěliví a opevněme se uvnitř sebe za pomoci našeho vyspělejšího já. Sice to má své pro a proti, ale věřte, pozitiva budou v tomto případě značně převažovat.

Nereagujte na jakoukoliv provokaci. Ukliďte se stranou. Tato cesta je jediná možná, která je bez újmy na zdraví a na financích.

Čeká nás harmonie, láska, hojnost, vítězství.

Vše, za čím jsme šli, se nám splní. Štěstí naplní naše životy. Tato nová cesta vyzařování je znamením životního obratu.


Mantra na tento týden: Důvěřuji svému vyspělejšímu já.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude plné nedorozumění. ale během dne se situace změní. Všude bude logicky plno lidí, ale nás to nerozhodí, protože budeme přesně vědět, za čím jdeme.

Úterý

Náznaky nové jasnozřivé cesty se budou objevovat již v úterý. Vydáme se na ni s odvahou a rozhodností. Cokoliv říkat ostatním ovšem nebude mít žádný smysl.

Středa

I když budeme ve středu plní sebevědomí, čekají nás finanční vydání a z toho pramenící deprese a pochybnosti.

Čtvrtek

Štědrý den bude na jednu stranu povzbuzující, plný štěstí, ale pro mnohé z nás také poněkud osamocený. V tom ale tkví začátek nové cesty.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás ovlivní silný proud nabíjející energie, která budou hybatelem našeho životního obratu. Můžeme mít sklony k přísnosti, protože vidíme, kam vede přílišná shovívavost.

Sobota

Sobota bude naprosto zásadní. Sice dojde k nějakému konci, což nás rozladí, ten ale zároveň bude oním pověstným odražením ze dna. Čeká nás stabilita.

Neděle

Neděle začne bezstarostně, ale brzy se rozhostí konfliktní atmosféra. I když budeme plní sebevědomí, může nám něco odčerpávat energii a tedy i finance. Celkově bude tento den spíše prázdný.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020 269b - Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. prosince 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*