Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022

Tento týden budeme hodně přemýšlet, jakou cestou se vydat dál. Energie se prudce mění, co fungovalo doposud, dostává pomalu trhliny. Je čas nekompromisně zvážit, co má a co nemá cenu. Stačí se podívat na trend a přestat se spoléhat na zázraky, které nemůže přinést sebevětší pozornost okolí.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022.
Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jedině rozhodný a zároveň zkušený přístup nám ukáže směr, který sice bude stále vyžadovat trpělivost, ale již bude záležet jen čistě na nás, na nikom jiném.

Můžeme zažívat vnitřní rozpory, kdy jedna naše část bude chtít pokračovat v započatém úsilí, ale druhá ne. Jak píši výše, důležitý bude příslib do budoucnosti, který nám pomůže obnovit naši motivaci, obzvlášť když se nepříjemnosti mohou kupit.

I když rozčarování může být značné, nenechme se ničím zviklat. Pozitivní obrat, který nás povzbudí, je již na cestě.

Do té doby se můžeme držet stranou veškerého dění. Načerpáme tak nové síly, dostane se nám i značné podpory.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne povzbuzením, ale pak můžeme upadnout do nejistoty a sebelítosti, která může probublat i do konfliktu. Něco zásadního si uvědomíme, díky tomu najdeme odvahu věci řešit správným způsobem.

Úterý

I když navenek můžeme zažívat pozitivní obrat, podaří se nám úspěšně dokončovat úkoly, uvnitř se můžeme cítit na dně.

Středa

Ve středu budeme slavit vítězství, ale zároveň se nezbavíme pochybností. Bude třeba dobře vážit slova, zejména při setkání s lidmi na stejné vlně.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se nám opět bude dařit, ale stejně jako ve středu se o nás může pokoušet deprese. Rozčarování může být značně nepříjemné.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Krize vyvrcholí v pátek. Konflikty mohou číhat na každém rohu. Mnoho věcí může krachovat, bude zbytečné se čehokoliv dovolávat.

Sobota

I když se nepříjemné rozčarování může protáhnout i do soboty, čeká nás hojnost a štěstí, zejména pak pospolitost s lidmi na stejné lodi.

Neděle

Neděli začneme přísně, ale zkušeně, protože víme, co a jak když použít. Budeme si rozumět s lidmi stejného smýšlení, ale také budeme čelit nepochopení nevyspělých, kterým bude marné cokoliv vysvětlovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022269b - Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 7. do 13. listopadu 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*