Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022

Připravme si na to, že si nebude navzájem příliš rozumět. Bude to chtít hodně trpělivosti, protože i když můžeme mít schopnost předvídat, co se bude dít dál, většina to nevidí. Když si necháme své odhady jen pro sebe, čeká nás vítězství se skvělými vyhlídkami do budoucna.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022.
Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nová cesta, která se před námi objeví, bude spíše v ústraní, protože jen díky práci o samotě se dokážeme koncentrovat a nabít se novou energií, která nám ulehčí jakékoliv další kroky.

Když se bezmyšlenkovitě ponoříme do své práce, budeme plní neskonalé radosti. Pochopíme, že všechno jen záleží na nás samotných, nikoliv na ostatních, s nimiž můžeme své radosti sdílet, pokud jsou schopni se na nich také podílet.

Ona euforická radost tak může v nás vytvořit nádhernou harmonii, ale také některé věci zastavit. Zejména ty, které již brzdily delší dobu. Bude zapotřebí se hodně zamyslet a neplodné vztahy opustit.

Zpočátku můžeme být hodně nervózní, ale vězme, že pozornost okolí, kterou našimi smělými kroky přitáhneme, nám díky skvělé zprávě do života přinese štěstí, lásku, hojnost, prostě dokonalou harmonii.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se nenecháme ničím vyrušovat od toho, co chceme dělat. Podaří se nám vykročit na novou cestu a uvidět záblesky své světlé budoucnosti.

Úterý

Vnitřně povzbuzení projdeme v úterý změnou pohledu na náš život. Ještě odhodlaněji a zároveň s lehkostí si půjdeme za svým.

Středa

Středa začne velmi harmonicky, pak ale přijde zaseknutí, které nás po pečlivém zvážení přiměje změnit směr.

Čtvrtek

Čtvrtek bude plný skvělé podpory. Budeme silní, energičtí, posilnění nadějemi do budoucna. Vnitřně budeme cítit, že jdeme sice jiným směrem, než jsme původně zamýšleli, ale správným.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

S nadějnými vyhlídkami vstoupíme i do pátku, byť povinností, které jsme na sebe uvalili, může být nad hlavu – pozor na hněv. Závěr dne bude euforický, ať už s alkoholem či bez.

Sobota

V sobotu budeme opět plní podpory. Bude se nám dařit, takže budeme velmi povzbuzení. Vnitřně si něco zásadního uvědomíme.

Neděle

Neděle může začít těžkým pádem, ale slibná budoucnost, která nás provází celým týdnem, v nás opět rozhostí harmonii.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022269b - Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 18. do 24. dubna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*