Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022

Všudypřítomný strach nás bude držet v iluzorním bezpečí domova především na počátku týdne. Kolem středy se nám o něco ulehčí, dočkáme se nové motivace. V závěru týdne nás ale čeká drsné probuzení - naše svoboda dostane tvrdý náraz, zejména po stránce financí.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022.
Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tvrdé rozčarování nás přiměje se podívat na mnoho věcí z jiného úhlu. Díky pečlivému zhodnocení situace ztracenou energii obnovíme a znovu si oddechneme.

Jen pozor na skrytý hněv, který v nás může bujet a který nemusíme mít v kritických chvílích zcela pod kontrolou. Na místě bude proto hluboké zamyšlení, jak v sobě udržet trvalý mír.

Skrytou pravdu nakonec objevíme. Tento nalezený podklad nám dodá silné sebevědomí. Euforie, kterou zažijeme, bude obrovská a zároveň vědomá, protože jsme si ji plně zasloužili.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne velmi těžce, ale brzy přijde obrat, který z nás shodí veškeré starosti. Budeme přísní a nesmlouvaví, může za to zmiňovaný vnitřní hněv.

Úterý

V úterý přijde krátké povzbuzení, které nám ukáže novou cestu. Závěr dne bude ovšem neplodný a nejasný.

Středa

Středa bude transformující. Bohužel nás čeká těžký pád, naštěstí se můžeme spolehnout na pomoc. Budeme nuceni přehodnotit své priority.

Čtvrtek

Čtvrtek nás uvrhne do samoty. Díky tomu budeme lépe komunikovat se svým vyspělejším já, podpora bude velmi mocná, takže se nám uleví.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek přijde zpráva, která nás zcela rozhodí a uvrhne do konfliktu. Bude to hodně nepříjemné. I když se z toho rychle oklepeme a dosáhneme vítězství, jistá pachuť bude přetrvávat.

Sobota

V sobotu nás čeká příval povinností, což můžeme nést krajně nelibě, takže můžeme padat do konfliktů. Důležité bude držet si pevně svůj směr a neustupovat.

Neděle

Neděle začne opět nepříjemně, ale brzy se zregenerujeme. Opět pozor na konflikt. Naštěstí se budeme moci opřít o vzájemnou podporu s lidmi na stejné vlně.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022 269b - Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 7. do 13. března 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*