Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022

Nabití vnitřní sílou a bytostně spojení s naším vyspělejším já se podíváme pod povrch naší reality. Toto prozření a pochopení zároveň posílí naše ambice konat jinak než doposud.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022.
Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když z některých záležitostí, které nám kazí náladu, nemusíme mít dobrý pocit, díky setkání s lidmi na stejné vlně to snadněji překonáme a obnovíme harmonii. Uleví se nám.

Nepříjemnosti, kterými budeme procházet, díky naší pronikavé energii a pomoci přátel a kolegů na jedné lodi snadno překonáme, i když některá řešení nám mohou připadat poněkud prázdná.

Nenechme se tím otrávit. Jakákoliv ztráta se dá překonat jedině usilovným následováním našeho vnitřního záměru, který nám ukáže cestu.

Pamatujme, že každé potíže jsou znamením růstu.

Čeká nás hodně práce, ale když si odhodlaně půjdeme za svým, obnovíme vnitřní harmonii, byť občas můžeme znervóznit, že naše upozorňování nebude dopadat na úrodnou půdu.

Ale jak se říká, naděje umírá poslední. Často na nás čeká až na samotném vrcholu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné, zejména po fyzické stránce. Něco nás může bolet. Odpoledne se nám uleví.

Úterý

Úterý bude harmonické, i když nás čeká hodně práce. Ale my si jdeme za svým. Budeme přitahovat pozornost.

Středa

Středa bude plná podpory, což bude posilovat naše ambice. V závěru dne nás ale čeká pořádný nápor, který budeme moci ustát jedině s pořádnou dávkou trpělivosti.

Čtvrtek

Čtvrtek bude transformativní pro naši mysl. Budeme investovat do své budoucnosti, což v nás vyvolá bezstarostnou náladu. Závěr bude bude o šťastném shledání, které bude kalit vzájemné nepochopení.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme středem pozornosti, což nám bude dělat náramně dobře. Večer bude ale náročný, místy nepříjemný.

Sobota

V sobotu budeme nuceni něco přehodnotit, protože povzbuzení, kterého se nám dostane, má i svou druhou stranu mince – rozčarování. Bude proto žádoucí změnit směr.

Neděle

Naše nálada může být mizivá. Čekají nás diskuse, které nám umožní něco pochopit. Podobně jako v sobotu všechno má svůj rub a líc. Za každé vítězství musíme adekvátně zaplatit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022 269b - Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 9. do 15. května 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*