Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021

I tento týden bude pokračovat zkouška z našeho sebeovládání. Podlehneme hněvu, jelikož již nechceme snášet disharmonii, do níž nás uvrhli jiní? Anebo si uvědomíme, že všechna naše síla je závislá pouze na nás, nikoliv na vnějších okolnostech? Zpráva či informace, kterou obdržíme, bude proto mít pro nás jen takový význam, jaký jsme schopni si připustit.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden doporučuje, abychom jakoukoliv ztrátu energie či financí a z toho vzniklou disharmonii řešili přehodnocením k maximální trpělivosti.

Jakékoliv rozčarování překonáme jen obnovením harmonie s lidmi na stejné vlně, s nimiž se budeme navzájem podporovat, abychom nesnáze překonali.

Jedině jednota nám pomůže pootočit štěstí na naši stranu tak, abychom mohutně zvítězili, i když to nebude vůbec jednoduché.

Jak se zmiňuji v úvodu, bude opravdu velmi záležet na našem sebeovládání. Je nanejvýš nutné hledat nové možnosti, a to moudře a rozvážně.

Naše budoucnost může být nadějná jedině v případě, když začneme uvažovat jako šachisté, tedy na mnoho tahů dopředu. Počítejme ovšem s tím, že všichni okolo nás toho nemusí být schopni. Proto se může stát, že část cesty budeme muset urazit sami než se k nám přidají ostatní, protože se ukáže, že jsme měli pravdu, o které oni pochybovali.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se dostaví zlepšení kvality našeho života, což nás uvede do souladu s naším vyspělejším já. Vítězný pozitivní obrat bude opravdu stát za to.

Úterý

Úterý bude stabilní. Pokud se objeví nějaké těžkosti, je nutné je překonat trpělivostí a vidinou nového začátku.

Středa

Středa bude ve znamení polibku štěstěny. Sice to bude vyžadovat z naší strany jistou oběť, ale vítězství a podpora, které se nám dostane, bude opravdu stát za to.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi klidný a zároveň hloubavý. Večer si budeme notovat s lidmi na stejně vlně, což bude umocňovat náš pocit vítězství.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne povzbudivě, ale pak přejde do neplodnosti, protože něco nečekaně skončí. Nebudeme mít náladu s kýmkoliv komunikovat.

Sobota

Páteční agónie se přenese i do soboty. Rozčeří ji až zpráva, která nás přiměje vyrazit do společnosti.

Neděle

Neděle ještě možná začne nepříjemně a depresivně, ale když se opět oddáme svému vnitřnímu záměru, záhy obnovíme harmonii, která s sebou přinese i hojnost.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021269b - Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. listopadu 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*