Pyramidy tvoří energii odnikud, jak je to možné?

Již v dávnověku si lidé všimli pozoruhodné skutečnosti, že pyramidy dokáží koncentrovat zvláštní druh energie. Ale teprve roku 1959 byl tento fakt potvrzen úřady.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Pyramidy tvoří energii odnikud, jak je to možné?
Pyramidy tvoří energii odnikud, jak je to možné? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zasloužil se o to Cech Karel Drbal, který u Patentního úřadu v Praze přihlásil svůj pyramidový ostřič žiletek. I když se tomuto nápadu mnozí smáli, nemohli popřít, že použité žiletky byly po několika dnech uložení uvnitř lepenkové pyramidy opět zcela ostré. Tento úkaz byl později několikrát ověřen.

V roce 1990 se k němu vrátili vědci z Německa a USA. Jejich týmy nezávisle na sobě sestrojily plexisklové modely, které tvarem přesně odpovídaly miniaturní kopii Chufevovy pyramidy, a ty pak týmy nasměrovaly po severojižní ose, jak je tomu v Gíze.

REKLAMA
ungit pyramida - Pyramidy tvoří energii odnikud, jak je to možné?

Dovnitř do výšky královské hrobky vědci postupně ukládali maso, med, další organické látky a také dřevo, kov a vodu. Máme-li věřit zprávě zveřejněné v Německu, pak vajíčka během necelých tří týdnů dokonale vyschla. Tabákové výrobky po uskladnění v pyramidě chutnaly jemněji a lehčeji. Dřevo vysychalo sedmkrát rychleji než obvykle a hudební nástroje z něho vyrobené měly mnohem lepší rezonanci.

REKLAMA
egyptské záhady - Pyramidy tvoří energii odnikud, jak je to možné?

Rostliny zalité vodou „odstátou“ týden v pyramidě rychleji rostly. Nebylo pochyb, že předměty umístěné v pokusných pyramidách podléhají silným vlivům.

Pyramidy dokáží neuvěřitelné věci

Vědci svůj výzkum shrnuli do pozoruhodných závěrů:

  • v prostorové formě Chufevovy pyramidy se vyskytuje energie v souvislosti s přesným severojižním nasměrováním a magnetickým polem Země
  • nahromaděná energie nemůže unikat stěnami pyramidy, nýbrž se neustále odráží do prostoru pyramidy
  • odražená energie se soustřeďuje uvnitř pyramidy ve výši královské hrobky
  • to vše funguje pouze v případě, že prostor, v němž se energie odráží, je z elektricky nevodivého materiálu, tedy z kamene, skla, papíru, dřeva nebo plastu
  • odrazem energie se zcela zjevně mění struktura kovů
  • u organických látek naopak reflexe způsobuje dehydrataci a zničení všech hnilobných bakterií a zabraňuje tak vzniku plísně

Je energie, která vzniká v Chufevově pyramidě, sice zákonitým, ale starými Egypťany opomíjeným jevem, nebo ji dokázali využívat? A když ano, tak jak a k čemu?

Jedna z nejodvážnějších hypotéz předpokládá, že obyvatelé Egypta v dobách faraonů znali tajemství, jak tuto neznámou sílu nesčetněkrát znásobit. Pyramida prý sloužila jako obrovský zdroj energie, která byla z královské hrobky vyváděna přes devadesát metrů dlouhé průduchy, které dnes mylně považujeme za větrací otvory.

Teorii podporuje těžce vysvětlitelná skutečnost, že po celá staletí je čas od času pozorováno na vrcholu pyramidy podivné namodralé světlo, jehož záře vystupuje přímočaře do určité výše a pak náhle zmizí.

Uniká tak z pyramidy nahromaděná energie, nebo je to projev činnosti nějakého dosud neobjeveného zařízení, které v pyramidě stále funguje?

z knihy Arnošta Vašíčka Egyptské záhady, které můžete zakoupit v eshopu Energie života

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*