Horoskop na týden od 31. října do 6. listopadu 2022

Jakkoliv bude naprosto marné cokoliv říkat lidem okolo, nejvíce bude záležet na naší odvaze sdělit to nejdůležitější, ať už je reakce jakákoliv. Některá uvědomění zkrátka přicházejí díky naší marné snaze, protože se tak ukáže, jak silná je ve skutečnosti naše vnitřní vůle.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022.
Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžeme se proto cítit osamělí, neplodní. A v tom právě tkví ona zkouška – musíme nalézt jinou cestu ven, v souladu naším neochvějným vnitřním záměrem.

Informace, která se k nám dostane, nás tak může držet stranou, ale je to správně, protože jedině tak si můžeme uvědomit, v čem máme největší podporu.

Trpělivost je největším darem, který můžeme mít. I za cenu sebevětších ztrát se máme držet co nejvíce vytyčeného směru. Pamatujme, že pozornost okolí nám v ničem nepomůže, protože bývá často jednosměrná.

Nepříjemné stavy, které můžeme zažívat, můžeme překonat pohledem dovnitř, abychom pochopili, jakou hru to vlastně hrajeme.

Mnoho úkolů, které jsme si sami na sebe uvalili v domnění, že jedině tak se můžeme dostat k cíli, má svůj smysl.

Cesta k vnitřní harmonii je logicky trnitá, protože jinak by nebyla cestou, ale programem.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se nám i přes nepřízeň osudu dostane pomoci a energie, abychom vše zvládli. Pozor ale na sebelítost či konflikt, který nás může připravit o energii či finance.

Úterý

Úterý bude dnem hojnosti a štěstí. Budeme uvolnění, i když práce můžeme mít nad hlavu. Rýsuje se před námi nový směr.

Středa

Středa bude podobná úterku s tím rozdílem, že budeme potřebovat více trpělivosti.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás mohou trápit pochybnosti. Něco se podaří více, něco méně, každopádně budeme mít podporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás může zachvátit disharmonie. Bude zapotřebí pečlivosti a trpělivosti, abychom se z toho dostali, i když marnost vysvětlování čehokoliv komukoliv bude značná, takže raději se budeme držet ve své pravdě.

Sobota

Sobota může být hodně náročná. Můžeme čelit velkému náporu rozhněvaných egoistů, kteří nedostali to, co si usmysleli, že si vezmou. I když se můžeme spolehnout na pomoc, v některých záležitostech již nebude možné pokračovat dál.

Neděle

V neděli budeme mít novou energii, kterou budeme potřebovat na řešení ostrého konfliktu, kterému bude těžké se vyhnout. Stůjme si za svým.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 31. října do 6. listopadu 2022 269b - Horoskop na týden od 31. října do 6. listopadu 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 31. října do 6. listopadu 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 31. října do 6. listopadu 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*