Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince

Do žil se nám plným proudem vrátí sebevědomí. I když budeme muset leccos přehodnotit, zažijeme pocit vítězství, jelikož se nám bude dostávat podpory, což nás značně uklidní. Podaří se nám dotáhnout buď do konce anebo o notný kus dál projekty, na kterých usilovně pracujeme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince.
Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že nás v jistých ohledech může rovněž čekat rozčarování. Budeme proto potřebovat silnou dávku trpělivosti, aby z nás nehovořilo ego. Díky tomu budeme moci uvolněně vykročit na další cestu.

Potkáme na ní mnoho stejně smýšlejících osob, což nám bude dělat radost. Zároveň na nás ale budou čekat povinnosti, které budou vyžadovat již výše zmíněnou trpělivost. Celkově můžeme být ale naprosto bez obav.

Především v tom směru, když se nám nebude dařit vysvětlovat své záměry. Proto bude velmi žádoucí pečlivě vážit slova. V tomto směru můžeme očekávat jistou podporu, ale jen do určité výše. Budeme mít proto tendenci zatím některé záležitosti neřešit, dokud nenastane vhodnější čas.

Mezitím pochopíme jistá mystéria této reality, což nám pomůže lépe se v ní ukotvit. Díky tomu zažijeme další transformaci své mysli, což nám potvrdí rovněž zajímavé zprávy.

Půjdeme si rozhodně a odhodlaně vstříc svému záměru, což nás opět bytostněji spojí s naším vyspělejším já. Může to znamenat konec něčeho, co už stejně nefungovalo, ale to více se nám uleví. Tento týden bude k tomu jako stvořený.


Mantra na tento týden: Jsem v naprostém klidu.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne ještě neslaně, nemastně ve stylu každá mince má svůj rub a líc. I když se nebudeme cítit úplně v pohodě, budeme cítit závan čerstvé energie.

Úterý

Úterý bude zpočátku klidné, ale pak začnou diskuse, které budou velmi náročné. Můžeme být ale zcela bez obav, dopadnou pro nás dobře.

Středa

Ve středu pozor na nechtěné konflikty. Bude velmi žádoucí se ovládat.

Čtvrtek

I když má být čtvrtek novým startem, vůbec tomu nebude nic nasvědčovat. Lidé si nebudou vzájemně rozumět, dozvíme se nějaké nepříliš pozitivní zprávy.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se konečně na nás usměje štěstí a naděje. Uvidíme lépe do budoucna, i když stále nebudeme moci dořešit něco, co už podle nás nesnese odkladu.

Sobota

V sobotu začne hukot. Lidé odhodí všechny své obavy, plní odhodlání vezmou obchody útokem, což se může odehrávat ve značně nervózní atmosféře.

Neděle

Neděle bude v jistém ohledu extrémní. Na jednu stranu plná podpora všeho, na co sáhneme, na druhou stranu všudypřítomná nervozita. Bude to náročný den.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince269b - Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 6. prosince monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*