Kde ten kopec vlastně je? V nás samotných

Dualita je nutná, abychom věděli, že existujeme. Dá se představit jako rezonující membrána, skládající se ze dvou vláken, jejichž oba na dvou stranách společně spojené konce jsou naprosto pevné.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud si to nedokážeme představit, vůbec nevadí. Frekvence vědomí každému z nás umožňuje vnímat jen to, co se nachází v našem zorném poli. A pokud něco nevidíme, nemůžeme to ani chápat. Třeba proč bychom měli duchovně růst, když podle mnohých z nás žádný duch v lidském těle nepřebývá.

Ale ani tomu se není co divit. Nejtěžší cesta není nahoru do kopce, ale k němu samotnému, obzvlášť když vůbec netušíme, kde vůbec je. Na takové cestě se ovšem nachází většina lidstva, což je ovšem v naprostém pořádku. Přesto všechno i bloudění je součástí Cesty. První vlaštovkou cesty ke kopci bude, když přestaneme napodobovat.

Mistry v tomto oboru jsou třeba Jehovisté. Onehdy jsem je potkal cestou na hory v podchodu vlakového nádraží v Českém Těšíně. Měli velký plakát s mottem:“Napodobujeme Ježíše“.

Ale chápu, kdyby měli heslo „Buďte sami sebou“, jejich církev by vůbec nemohla existovat.

Sklony lidstva k napodobování jsou rozenou sestrou obdivného uctívání všemožných duchovních vůdců. Paradoxně i pro ně je to zkouškou, protože mají své duchovní ego, akorát o něm nevědí, protože zatím přesahuje jejich schopnost jej vnímat.

Jejich sen je pouze vyšší, než drtivé většiny ostatních. Proto ale přitahují pozornost, což je ale pro ně kontraproduktivní, protože mohou propadnout kouzlu obdivu. A přiznejme si, často propadají.

A není se co divit. Pro všechny z nás, guru nevyjímaje, je důležité, v čem vyrosteme v dětství. To pak ovlivní naši osobnost a vývoj na celý život. Pokud vyrosteme mezi kriminálníky, budeme mít silné sklony ke zločinu.

Pokud mezi světci, budeme nejspíše přiblblým “božským“ zjevením, kterému se lidé budou chodit klanět a tím se opět nic nenaučí, tedy toužit po samostatném poznáním a vědění.

Stejně tak víra (neplést se systémem víry) je pouze snem, z něhož se máme probudit. Kdo ale po tom touží? Pokud se nám zdá, že spíme málo, každý, kdo nás bude chtít probudit, se setká s naší nepříjemnou reakcí, místo abychom mu byli vděční.

Jenže ve spánku se vděčnost nikdy nevyjadřuje, protože to není třeba, když je to jen sen a nikoliv skutečnost. Co to ale ve skutečnosti je? What is the matrix? Kdokoliv by nám to řekl, začali bychom jej uctívat. A pokud by nám to neřekl, tak bychom ho měli za namyšleného sobce, že nám to nechce říct.

A to by bylo jen dobře, protože na to musíme přijít každý sám.

Parádní Všechno v Jednom přeje georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kde ten kopec vlastně je? V nás samotných269b - Kde ten kopec vlastně je? V nás samotných MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kde ten kopec vlastně je? V nás samotných OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kde ten kopec vlastně je? V nás samotných monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*