Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022

Nejistota, zmatky, lítost. To vše nás bude provázet tento týden. Je zapotřebí zvolit novou, občerstvující cestu, která nás přivede k úspěchu.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022.
Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Všechny těžkosti, které nás čekají, můžeme překonat jedině odvahou, rozhodností a příslibem do budoucna.

Pomůže nám v tom podpora, kterou si plně zasloužíme. Trpělivé pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí, do našeho života znovu vnese hojnost, štěstí a naplnění.

Jakýkoliv náznak nervozity záhy zmizí, jelikož velmi snadno moudře obnovíme vnitřní harmonii. I díky informaci, která se k nám dostane.

Když půjdeme dál v našem vytyčeném směru, můžeme se spolehnout na své přátele a kolegy na stejné lodi. Budeme to potřebovat, protože některé záležitosti budou velmi namáhavé. Využití zkušeností, nikoliv prázdných předsudků, bude velmi žádoucí.

Nový směr, o kterém se zmiňuji v úvodu, bude vítězný. Nabije nás čerstvou energií, ale zároveň zůstaneme obezřetní a pozorní.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme přísní a nekompromisní. Čeká nás společnost lidí s podobným náhledem na život, byť některé diskuse mohou být vášnivé, ale v dobrém. Zjeví se nám něco zásadního z fungování této reality.

Úterý

Úterý bude mírně posilující, jinak nám ale příliš nového nepřinese. Pečlivost bude na místě.

Středa

Středa bude o dost lepší. Budeme mít plnou podporu, naše seberealizace dosáhne maxima, budeme silně povzbuzení. K večeru nás ale může něco znervóznit.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme potřebovat naši odvahu a rozhodnost. Něco nás může zranit, zároveň můžeme mít hodně práce. Pozor na zbytečný konflikt.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Nepříjemnosti z minulého dne se mohou přenést i do pátku v podobě vnitřní nervozity. Budeme nuceni přehodnotit plány či postoje, abychom dosáhli úspěchu.

Sobota

V sobotu se dozvíme zprávu, která nám příliš radosti neudělá. Hrozí nám ztráta, budeme pod velkým náporem, zejména duševním. Celkově může být tento den velmi nepříjemný.

Neděle

Špatné zprávy mohou přicházet i v neděli. Nakonec se ale dočkáme povzbuzení, především díky našemu nekompromisnímu postoji.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022269b - Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 21. do 27. listopadu 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*