Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020

Přestože může být pro nás tento týden duševně velmi náročný, náš vnitřní boj bude mít navenek pozitivní výsledky. Pokud se rozhodneme investovat do své budoucnosti, hned vzápětí nám to přinese úspěchy a lásku.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že hned zkraje týdne zažijeme nebývalou radost, která jako všechno má své pro a proti, takže něco budeme muset přehodnotit. Na druhou stranu budeme vnitřně cítit, že máme plnou podporu našeho vyššího já. A to s převahou ženských energií.

Bohužel v některých aspektech života se nám nebude příliš dařit. Kromě ztrát a jistých vydání se marně budeme dožadovat pozornosti, co se týče našich přání a postojů. Během týdne se ale situace v tomto zlepší, o víkendu bude naděje mnohem zřetelnější.

Dualita bude obecně prostupovat náš život čím dál častěji. Takže si budeme velmi notovat s přáteli a lidmi na stejné vlně, což nás bytostně spojí s naším vyšším já, které nás navede k úspěchům a vítězstvím. Jenže zároveň může trpět naše ego, tedy role v tomto životě. Bude totiž muset buď ustoupit anebo přistoupit, záleží na většinové polaritě našeho ega.

Každý úspěch bude vykoupen porážkou, každá porážka zase úspěchem. Může nám to kazit náladu, ale pokud si uvědomíme, že jedině tak lze žít vědomě, naplní nás to láskou.

Jediným lékem na nervozitu je absolutní bezstarostnost, že kráčíme správnou cestou. Vzpomeňme si na to, kdykoliv nás přepadne deprese či začnou v nás vrtat pochybnosti.


Mantra na tento týden: Důvěřuj svým vlastním pocitům, které přicházejí zevnitř.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude na jednu stranu láskyplné, ale také depresivní. Naše upozornění bude málokdo brát vážně, naštěstí budeme mít podporu, abychom toto údobí překonali.

Úterý

V úterý dojde k zajímavému obratu, což nás ale bude paradoxně znervózňovat i fyzicky vysilovat. Bude dobré se upevnit v našich názorech a postojích, abychom věděli, co přesně chceme.

Středa

Ve středu se budeme těšit velké pozornosti okolí, což nám značně posílí naše sebevědomí, hlavně s příslibem do budoucna. Zároveň s realizací budeme muset počkat na příhodnější dobu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek může dojít na finanční či jinak energetická vydání. I když se můžeme cítit silní v kramflecích, zároveň z toho nemusíme mít dobrý pocit, protože víme, že z nás hovoří především ego.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude velmi divný, plný nedorozumění, nervozity a zmatků. Bude záhodno se snažit pochopit, proč se tak děje.

Sobota

V sobotu se opět dočkáme pozornosti okolí, ale v tomto případě nás publicita nebude těšit tak, jako ve středu, protože z ní můžeme být zmatení. Opět bychom se měli podívat pod povrch, co je toho příčinou.

Neděle

V neděli přijde zásadní obrat, který nám umožní vidět, co jsme doposud neviděli. Zároveň se na nás pomalu, ale jistě valí pondělní nápor práce. Ale my jsme klidní a bezstarostní, protože víme, že je to jedině dobře.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020269b - Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. června 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*