Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022

Tento týden budeme mít plnou podporu ve všem, co nám přináší hojnost, štěstí a životní naplnění. Naše vítězství bude zásadní, hodně se nám zvedne sebevědomí, vnitřně zmoudříme. Jen počítejme s tím, že navenek nám to zpočátku může přinášet jisté zmatky, jelikož informací, které k nám začnou přitékat, může být příliš.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022.
Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Každopádně se budeme moci plně spolehnout na své přátele a kolegy. Zejména v činnosti, která vyžaduje naši plnou oddanost a trpělivou práci.

Něco zkusíme udělat jinak, po novém. Ale počítejme s tím, že to může přinášet potíže a silné pochybnosti, zda-li jdeme správným směrem. V extrémních případech se o nás může pokoušet hněv, což může na veřejnosti vyvolávat pozornost.

Bude proto žádoucí, abychom v jistých aspektech přehodnotili své původní plány a něco dokonce odvolali. Díky tomu se nám opět vrátí podpora a zároveň obnovíme všechny vyčerpané síly.

Naše sebedůvěra tak krajně vroste. Přijde nám velmi vhod, když budeme narážet na případná nepochopení. Jelikož budeme povzbuzení, nijak se nás to nedotkne, protože budeme plně vědět, že to není náš problém.

Jak už píši v úvodu, naše vítězství bude zcela zásadní a naprosto zasloužené.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí, zejména zrána, se můžeme cítit hodně vyčerpaní. Práce bude hodně. Když si zjednodušíme vše, co půjde, dosáhneme úspěchu. V opačném případě můžeme nadělat zbytečné chyby.

Úterý

V úterý si něco důležitého uvědomíme. Bohužel nám to nebude příliš k užitku, protože velmi těžko to budeme vysvětlovat svému okolí, takže můžeme upadat do deprese. Celkově bude ale tento den velmi úspěšný.

Středa

Během středy nás bude něco energeticky vysávat. Naštěstí si budeme velmi dobře notovat s lidmi na stejné vlně, společná radost bude obrovská, i když může skončit velmi náhle.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká pozornost okolí. Budeme se plně věnovat své práci či koníčkům. Necháme si poradit od zkušených osob, zvolíme nový směr.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na ego. Hrozí konflikty a rozčarování. Moudřejší ustoupí anebo přistoupí.

Sobota

V sobotu budeme velmi úspěšní. Trpělivě, pozorně a pečlivě se budeme věnovat svým zájmům, budeme mít plnou podporu.

Neděle

Neděle začne nejasně a mlhavě. Pak naše sebedůvěra vroste, dostane se nám pomoci. Celkově se ale budeme držet svého vidění světa.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022269b - Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 17. do 23. října 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*