Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022

Pozor na konflikt, který by nás mohl hodně mrzet. Dívejme se proto velmi pečlivě do budoucnosti, abychom v přítomnosti zvolili správnou cestu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022.
Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se obrníme svatou trpělivostí, snadno překonáme nepříjemnosti, takže závěr týdne bude velmi pohodový, plný podpory a povzbuzení.

Jedině plní sebedůvěry budeme schopni pohlédnout pod plášť této reality. Pokud si jistí nebudeme a zvolíme svár, avizovaný v úvodu, veškeré dosavadní úsilí vyjde naprázdno.

Ideální proto bude nezapojovat se do jakéhokoliv dramatu, jen tak zlehka si vyšlapovat a úspěch bude jistý. Pamatujme na to, že nejdůležitější je vždy stabilita.

I když to můžeme mít sebetěžší, ať už po psychické či fyzické stránce, vždy budeme mít podporu našeho vyspělejšího já, pokud budeme trpěliví ve smyslu běhu na dlouhou trať, který běžíme vždy a jen sami.

I když se nám může chvílemi zdát, že naše pouť nikam nevede, nevěšme hlavu. Naše bezmyšlenkovitá oddanost vnitřnímu záměru nás i přes mnoho povinností dovede ke zdárnému cíli.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne pozitivním obratem, ale pak se věci mohou zašmodrchat až do mírné nervozity. Postupujme proto velmi pečlivě.

Úterý

V úterý se plně budeme věnovat své práci. Naše ambice vzrostou, na něco přijdeme.

Středa

Ve středu nás čeká pozornost okolí, přinese nám to úspěch, i když práce můžeme mít nad hlavu, takže to může být hodně náročné.

Čtvrtek

Čtvrtek začne nepříjemnostmi, ale to se brzy změní v obrovský úspěch, díky němuž se nám uleví. V tento den pochopíme další mystéria naší reality.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek opět odstartuje nepříjemně, může se o nás pokoušet deprese. Bude žádoucí zaujmout nekompromisní postoj k záležitostem, které krachují.

Sobota

Sobota začne navenek nervózně. Sice se nám pak bude dařit, ale celý den bude znamení těžkého zápasu, zejména po fyzické stránce. Uvnitř ale budeme slavit. A mocně.

Neděle

Neděle bude velmi podobná jako sobota. Stále budeme slavit, i když po tělesné stránce můžeme mít obtíže.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022 269b - Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 30. května do 5. června 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*