Horoskop na tento týden od 29. listopadu do 5. prosince 2021

Ačkoliv týden začne poměrně harmonicky, vzápětí se ocitneme v naprosté mlze, která nám brání vidět, kde je její konec. Naše nálada nebude přímo poraženecká, ale spíše hořká, lehce svíravá.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 5. prosince 2021.
Horoskop na tento týden od 30. listopadu do 5. prosince 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto předpovídá vzestup nervozity a egoismu ve společnosti. Zatímco některým se bude dařit, jiní budou narážet na hradbu nepochopení, když varují, že se blíží katastrofa. Současný trend se totiž zcela nečekaně zvrátí. Lidé, kteří si doposud užívali pocitu bezpečí, zjistí, že to byl naprostý přelud, kterým se nechali uchlácholit. Čeká nás obrovský nápor, který mnozí nezvládnou.

Nastalý zmatek mohou překonat jen ti, kteří věřili své intuici a tudíž je čeká pozitivní životní obrat. Ukáže se, že odvaha stát si za svým, i když kolem nás zuří nátlak, je skutečným měřítkem naší vyspělosti.

Naše vítězství bude sice velkolepé, protože jsme šli odhodlaně vpřed za svým posláním, ale rovněž bude zakalené ztrátou energie těch, kteří uvěřili planým slibům.

Jejich disharmonii se bude snažit vyléčit vyšší moc, ale hlubokou depresi bude velmi těžké zvládnout. Nejdůležitější bude proto spojit se se svým vyspělejším já a spolehnout se na vzájemnou podporu s lidmi na stejné lodi. Podotýkám podporu, nikoliv se vzájemně utěšovat, že nejsme sami, kdo je na tom špatně.

Důležité bude, že vše se v dobré obrátí, pokud ukončíme období svárů. Čeká nás úspěch, na který jsme tak dlouho čekali.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne nepříjemně, vnitřně můžeme být zcela bez energie. Naštěstí najdeme vzpruhu s lidmi na stejné vlně, což nás nabije pocitem sebedůvěry.

Úterý

V úterý nás čeká přehodnocení dosavadních postojů. Díky tomu obnovíme svou energii, o kterou jsme přišli. Něco zásadního pochopíme, bude nám přáno.

Středa

Ve středu se můžeme těšit na povzbuzující obrat, který přispěje k naší stabilitě a velké chuti jít dál.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká těžký zápas a rozčarování z nečekané ztráty, ať už finanční, energetické či obojí. Musíme si uvědomit, co je toho skutečnou příčinou.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když se těžkosti přesunou i do pátku, zjeví se nám naděje, která přinese do našeho života téměř zázračný obrat. Budeme se cítit naplnění, v souladu se svým vyspělejším já.

Sobota

Ačkoliv sobota začne dalším rozčarováním, štěstěna nám bude přát a uchrání od všeho zlého. Jen pozor na přehnané ambice.

Neděle

I když neděle začne nervózně, brzy se přehoupneme do módu vítězství a zasloužených úspěchů, protože nás opět bude vést naše vyspělejší já.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 29. listopadu do 5. prosince 2021269b - Horoskop na tento týden od 29. listopadu do 5. prosince 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 29. listopadu do 5. prosince 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 29. listopadu do 5. prosince 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*